Great Rhino – moja opinia o tej fascynującej grze automatowej

4.8 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób stworzyć jak najsłynniejszą grę slotową, jest celem każdego wytwórcy. Kreatorzy gry Great Rhino najprawdopodobniej sami nawet nie zdawali sobie sprawy, że ich twór zyska taką sławę. Gdyby ich zagadnąć, co odbierają za najistotniejszy bodziec pomyślności swojej gry, mniemam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś zrobię wszystko, by trochę bliżej przestudiować tą grę i zastanowić się w którym miejscu tkwi jej sukces. Namawiam dlatego do odczytania tego zwięzłego opisu.

Great Rhino to gra stworzona przez Pragmatic Play. Nie jest to ich początkowy produkt, dlatego niewykluczone, że mogłeś już uprzednio usłyszeć o tej firmie. Ich pozostałe sloty też okazały się rozchwytywan, jakkolwiek definitywnie nie w takim stopniu jak Great Rhino. Gra została zrealizowana przeważnie na potrzeby kasyna Mr Green. To właśnie najoptymalniej na ich witrynie zaznajomić się z tym dziełem, gdzie będziemy mieć dostęp do najlepszych premii, jak na przykład do 100 € i 100 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale zapadająca w pamięć stylistyka Great Rhino

Ta gra w swojej tematyce przede wszystkim bierze za podstawę Animals co jest swego rodzaju identyfikatorem typowym dla Pragmatic Play. Jest to raczej relatywnie powszechna symbolika, dlatego lwia cześć miłośników gier hazardowych będzie miała się swojsko. Kompozycja muzyczna jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po paru rozgrywkach wprost trudno uwolnić się od niej. Efekty foniczne jakie akompaniują nam w ciągu gry są miłe i nie rozdrażniają nam uszu jak to się dokonuje w razie większości różnych gier.

Great Rhino w momencie gry używa 5 kołowrotków i 20 paylinesów. Istotnie prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z czynników tak ogromnego sukcesu tej gry. Niemała ilość paylinesów rzutuje bowiem na całkiem liczbe wygrane. Jest to ponadto właściwość najczęściej wzmiankowana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum lub pod artykułem – pada nazwa Great Rhino. Drugą wielokrotnie wspominaną materią jest z kolei wysoki pułap jeśli idzie o rekordowy szczebel obstawianego zakładu. Ten natomiast umieszczony został na €50.

Zyskowne warunki i duże możliwości triumfów w Great Rhino

Great Rhino oczywiście nie jest w stanie się zadowolić dodatkowo bez jackpotów i wymienianych już przedtem premii. Być może to oczywistość, ale lepiej mimo wszystko uwydatnię, że Great Rhino naprawdę ma Yes jackpoty. Te, razem z nęcącym gratisem którym jest do 100 € i 100 darmowych spinów, pozwala na wygranie naprawdę poważnych finansów, przy odrobince farta nie wydatkując zbytnio wiele bilionu na zakłady!

Wyżej rozpisywałem się o kilku różnorodnych pozytywach automatu Great Rhino. Każda tych cech mogłaby być przypuszczalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako gracz upatrzysz sobie właśnie Great Rhino, a nie wyrób konkurencji. Mnie osobiście trudno zdecydować, która cecha jest tą podstawową, a więc nie będę też narzucał wyboru tobie.