Great Blue – nasza ocena o tej pociągającej grze slotowej

4.2 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykreować jak najmodniejszą grę slotową, jest dylematem każdego producenta. Pomysłodawcy slotu Great Blue najprawdopodobniej sami nawet nie wiedzieli, że ich gra odniesie taki sukces. Gdyby ich podpytać, co odbierają za główny motyw pomyślności swojej gry, mniemam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast spróbuję trochę bliżej prześwietlić tą grę i pomyśleć się w czym znajduje się jej pomyślność. Zapraszam dlatego do przestudiowania tego zwięzłego utworu.

Great Blue to gra stworzona przez Playtech. Nie jest to ich pierwszy produkt, dlatego przypuszczalnie mogłeś już uprzednio usłyszeć o tej nazwie. Ich pozostałe gry również okazały się popularne, aczkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu co Great Blue. Gra została wytworzona głównie na użytek kasyna Casino.com. To dokładnie najkorzystniej na ich witrynie zetknąć się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać przystęp do najlepszych bonusów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale zapadająca w pamięć tematyka Great Blue

Ta gra w swojej symbolice w głównej mierze bierze za podstawę Animals co jest swego rodzaju symbolem reprezentacyjnym Playtech. Jest to zresztą dość powszechna tematyka, dlatego lwia cześć amatorów slotów będzie miała się znajomo. Kompozycja muzyczna jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po kilku etapach wprost nie sposób uwolnić się od niej. Efekty dźwiękowe jakie towarzyszą nam w trakcie rozgrywki są sympatyczne i nie irytują nam uszu jak to się zdarza w przypadku większości różnych produktów.

Great Blue podczas gry używa 5 kołowrotków i 25 paylinesów. Bardzo prawdopodobne, że to jest akurat jednym z czynników tak dużego powodzenia tej gry. Niemała suma linii wypłat rzutuje bowiem na całkiem pospolite zwycięstwa. Jest to ponadto wartość najczęściej przypominana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum lub pod publikacją – pada tytuł Great Blue. Następną nieustannie wspominaną kwestią jest z kolei niemały pułap jeśli chodzi o najwyższy poziom obstawianego zakładu. Ten z kolei ulokowany jest na €100.

Opłacalne warunki i duże perspektywy wygranych w Great Blue

Great Blue ma się rozumieć nie może się obyć dodatkowo bez jackpotów i wspomnianych już wcześniej bonusów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednakże zaznaczę, że Great Blue rzeczywiście posiada No jackpoty. Te, wraz z nęcącym gratisem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, umożliwia wygranie rzeczywiście niemałych finansów, przy odrobince uśmiechu losu nie wydając nadmiernie dużo pieniędzy na zakłady!

Wyżej rozpisywałem się o kilku różnorodnych walorach slotu Great Blue. Każda tych wartości mogłaby być przypuszczalnie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako gracz wybierzesz dokładnie Great Blue, a nie produkt konkurencji. Mnie osobiście ciężko zawyrokować, jaka cecha jest tą podstawową, zatem nie będę także narzucał wyboru tobie.