Great Blue Jackpot – nasza wizja o tej fascynującej grze automatowej

4.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak stworzyć jak najlepszą grę slotową, jest dylematem każdego twórcy. Autorzy gry Great Blue Jackpot zapewne sami nawet nie zdawali sobie sprawy, że ich program odniesie taki sukces. Gdyby ich spytać, co sądzę za podstawowy motor pomyślności swojej gry, mniemam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast dołożę starań, aby nieco bardziej przestudiować tą grę i rozpatrzyć się w czym tai się jej powodzenie. Nakłaniam dlatego do odczytania tego krótkiego utworu.

Great Blue Jackpot to gra opracowana przez Playtech. Nie jest to ich początkowy produkt, toteż niewykluczone, że mogłeś już uprzednio przeczytać o tej marce. Ich pozostałe automaty także okazały się popularne, aczkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu jak Great Blue Jackpot. Gra została wyprodukowana w szczególności na użytek strony Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich witrynie zetknąć się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać przystęp do świetnych gratisów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale zapadająca w pamięć konwencja Great Blue Jackpot

Ta gra w swojej myśli przewodniej szczególnie opiera się na Animals co jest charakterystycznym atrybutem reprezentacyjnym Playtech. Jest to jednak dosyć powszechna tematyka, dlatego gros amatorów gier hazardowych będzie miała się swobodnie. Muzyka jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po kilku rozgrywkach wprost trudno wyrzucić ją z głowy. Efekty dźwiękowe jakie akompaniują nam podczas gry są fajne i nie drażnią nam uszu jak to się dzieje w wypadku paru innych publikacji.

Great Blue Jackpot w momencie gry kręci 5 bębnów i 25 paylinesów. Istotnie prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z motywów tak dużego powodzenia tej gry. Pokaźna liczba paylinesów rzutuje bowiem na stosunkowo wielokrotne wygrane. Jest to ponadto wartość stale przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod artykułem – pada określenie Great Blue Jackpot. Drugą wielokrotnie wspominaną materią jest z kolei niemały pułap jeśli idzie o najwyższy stopień stawianego zakładu. Ten tymczasem usytuowany jest na €1.

Opłacalne warunki i zawrotne możliwości wygranych w Great Blue Jackpot

Great Blue Jackpot ma się rozumieć nie może się obyć także bez jackpotów i wspomnianych już poprzednio premii. Zapewne to formalność, ale lepiej jednak wyróżnię to, że Great Blue Jackpot rzeczywiście ma No jackpoty. Te, wraz z interesującym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zdobycie naprawdę pokaźnych funduszy, przy kapce farta nie wykładając zanadto wiele gotówki na zakłady!

Wyżej rozpisywałem się o paru rozlicznych plusach gry Great Blue Jackpot. Każda tych cech może być teoretycznie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako hazardzista wybierzesz właśnie Great Blue Jackpot, a nie towar konkurencji. Mnie samemu niełatwo rozstrzygnąć, która cecha jest tą podstawową, zatem nie będę także narzucał selekcji tobie.