Gonzo’s Quest – moja wizja o tej pociągającej grze automatowej

4.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykonać jak najlepszą grę slotową, jest celem każdego twórcy. Kreatorzy slotu Gonzo’s Quest z pewnością sami zresztą nie wiedzieli, że ich produkt zyska taką sławę. Gdyby ich podpytać, co uważają za główny powód sukcesu swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast postaram się trochę bliżej zanalizować tą grę i rozpatrzyć się w czym tai się jej powodzenie. Nakłaniam więc do przeczytania tego zwięzłego artykuły.

Gonzo’s Quest to gra opracowana przez NetEnt. Nie jest to ich początkowy produkt, toteż niewykluczone, że mogłeś już dawniej dowiedzieć się o tej marce. Ich pozostałe gry również stały się popularne, jakkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu co Gonzo’s Quest. Gra została stworzona przeważnie na użytek strony Casino.com. To właśnie najoptymalniej na ich stronie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy mieć przystęp do najdroższych bonusów, przypominających 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale zapadająca w pamięć estetyka Gonzo’s Quest

Ta gra w swojej esencji przede wszystkim bierze za podstawę History co jest charakterystycznym atrybutem typowym dla NetEnt. Jest to skądinąd relatywnie pospolita tematyka, więc większość miłośników automatów będzie miała się znajomo. Kompozycja muzyczna jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po paru rundach wręcz ciężko uwolnić się od niej. Efekty akustyczne jakie pomagają nam podczas gry są miłe i nie irytują nam uszu jak to się dzieje w razie większości innych gier.

Gonzo’s Quest w czasie gry wykorzystuje 5 bębnów i 20 linii wypłat. Wiele możliwe, że to jest akurat jednym z czynników tak wielkiego sukcesu tej gry. Duża liczba paylinesów rzutuje bowiem na względnie wszechobecne zwycięstwa. Jest to ponadto wartość stale wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod artykułem – pada tytuł Gonzo’s Quest. Następną często sygnalizowaną sprawą jest zaś wysoki próg jeśli chodzi o najwyższy poziom stawianego zakładu. Ten z kolei ustanowiony jest na €2.5.

Zyskowne uwarunkowania i zawrotne prawdopodobieństwa wygranych w Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest ma się rozumieć nie jest w stanie się obejść poza tym bez jackpotów i wymienianych już powyżej premii. Zapewne to oczywistość, ale lepiej mimo wszystko wyróżnię to, że Gonzo’s Quest faktycznie używa No jackpoty. Te, wraz z pociągającym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zdobycie faktycznie dużych funduszy, przy krztynie pomyślności nie wykładając zbyt sporo zarobków na zakłady!

Powyżej rozpisywałem się o wielu różnorodnych pozytywach gry Gonzo’s Quest. Każda tych wartości mogłaby być teoretycznie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako gracz wskażesz właśnie Gonzo’s Quest, a nie towar konkurencji. Mnie samemu trudno rozstrzygnąć, jaka właściwość jest tą sztandarową, zatem nie będę też wskazywał wyboru tobie.