Golden Colts – nasza ocena o tej pociągającej grze automatowej

5.0 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

To jak wykonać jak najlepszą grę slotową, jest zadaniem każdego wytwórcy. Pomysłodawcy slotu Golden Colts najprawdopodobniej sami zresztą nie spodziewali się, że ich program tak bardzo się uda. Gdyby ich podpytać, co sądzę za najistotniejszy powód pomyślności swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś zrobię wszystko, by nieco bardziej przestudiować tą grę i przemyśleć się w którym miejscu znajduje się jej powodzenie. Namawiam dlatego do przestudiowania tego krótkiego opisu.

Golden Colts to gra stworzona przez Play’n Go. Nie jest to ich debiutancki produkt, dlatego prawdopodobnie mogłeś już dawniej dowiedzieć się o tej nazwie. Ich inne gry również stały się znane, jakkolwiek ewidentnie nie w takim stopniu co Golden Colts. Gra została stworzona przeważnie na użytek kasyna Mr Green. To dokładnie najoptymalniej na ich stronie zapoznać się z tym slotem, gdzie będziemy mieć przystęp do najdroższych gratisów, podobnych do do 100 € i 100 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale zapadająca w pamięć konwencja Golden Colts

Ta gra w swojej esencji w głównej mierze opiera się na Gambling co jest unikalnym atrybutem typowym dla Play’n Go. Jest to skądinąd dość rozpowszechniona symbolika, więc lwia cześć wielbicieli gier hazardowych będzie czuła się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest interesująca i nawet wpada w ucho. Po kilku turach wprost nie sposób wyrzucić ją z głowy. Efekty dźwiękowe jakie towarzyszą nam w trakcie rozgrywki są fajne i nie podrażniają nam uszu jak to się zdarza w przypadku większości różnych gier.

Golden Colts podczas gry kręci 5 bębnów i 40 paylinesów. Istotnie przypuszczalne, że to jest akurat jednym z czynników tak kolosalnego sukcesu tej gry. Niemała liczba paylinesów ma wpływ bowiem na całkiem pospolite powodzenia. Jest to ponadto właściwość nieustannie przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na forum lub pod recenzją – zostaje wspomniana określenie Golden Colts. Kolejną nieustannie napomykaną materią jest z kolei niemały limit jeśli idzie o najwyższy poziom stawianego zakładu. Ten tymczasem ustanowiony jest na €100.

Korzystne uwarunkowania i zawrotne perspektywy nagród w Golden Colts

Golden Colts oczywiście nie jest w stanie się obejść również bez jackpotów i wymienianych już uprzednio bonusów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednakże uwydatnię, że Golden Colts faktycznie posiada No jackpoty. Te, wraz z interesującym bonusem jakim jest do 100 € i 100 darmowych spinów, umożliwia zyskanie istotnie niemałych finansów, przy kapce pomyślności nie wydatkując nazbyt dużo gotówki na zakłady!

Powyżej mówiłem o paru przeróżnych walorach slotu Golden Colts. Każda tych właściwości mogłaby być teoretycznie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako użytkownik wybierzesz właśnie Golden Colts, a nie produkt konkurencji. Mnie samemu nielekko rozstrzygnąć, która właściwość jest tą podstawową, a więc nie będę też dyktował wyboru tobie.