Ghostbusters – nasza opinia o tej zajmującej grze slotowej

4.9 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

W jaki sposób wykreować jak najpopularniejszą grę automatową, jest zagadką każdego wytwórcy. Inspiratorzy slotu Ghostbusters najprawdopodobniej sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich produkt odniesie taki sukces. Gdyby ich zagadnąć, co sądzę za podstawowy bodziec sukcesu swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem dołożę starań, aby trochę bliżej przestudiować tą grę i rozpatrzyć się w czym znajduje się jej pomyślność. Namawiam więc do przeczytania tego lakonicznego tekstu.

Ghostbusters to gra wymyślona przez IGT. Nie jest to ich pierwszy wytwór, toteż pewnie mogłeś już do tej pory dowiedzieć się o tej nazwie. Ich inne gry również okazały się rozchwytywan, jakkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu co Ghostbusters. Gra została wyprodukowana przeważnie na użytek kasyna BGO. To dokładnie najoptymalniej na ich stronie zapoznać się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać dostęp do bardzo dobrych premii, podobnych do 28 no deposit free spins on selected slots.

Łatwa, ale wywołująca zainteresowanie konwencja Ghostbusters

Ta gra w swojej myśli przewodniej głównie opiera się na Animals co jest unikalnym identyfikatorem typowym dla IGT. Jest to jednak stosunkowo popularna tematyka, dlatego większość wielbicieli automatów będzie czuła się swobodnie. Kompozycja muzyczna jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po paru rozgrywkach wręcz nie sposób wyrzucić ją z głowy. Efekty dźwiękowe jakie pomagają nam w czasie rozgrywki są sympatyczne i nie szarpią nam uszu jak to się dokonuje w kwestii paru innych publikacji.

Ghostbusters w czasie gry używa 5 role i 30 linii wypłat. Mocno prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z motywów tak wielkiego powodzenia tej gry. Duża liczba paylinesów ma wpływ bowiem na stosunkowo liczbe zwycięstwa. Jest to ponadto własność nieustannie wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod artykułem – zostaje wspomniana nazwa Ghostbusters. Kolejną nieustannie sygnalizowaną kwestią jest z kolei znaczny limit jeśli chodzi o najwyższy szczebel stawianego zakładu. Ten tymczasem usytuowany jest na €2.5.

Korzystne uwarunkowania i wielkie możliwości wygranych w Ghostbusters

Ghostbusters naturalnie nie może się obyć również bez jackpotów i wspomnianych już uprzednio gratisów. Być może to oczywistość, ale lepiej jednak uwydatnię, że Ghostbusters istotnie używa No jackpoty. Te, równocześnie z zachęcającym gratisem którym jest 28 no deposit free spins on selected slots, daje szansę na wygranie naprawdę niebagatelnych finansów, przy odrobince pomyślności nie wydając zbytnio sporo gotówki na zakłady!

Wcześniej rozpisywałem się o paru rozlicznych walorach gry Ghostbusters. Każda tych właściwości może być przypuszczalnie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako gracz wskażesz dokładnie Ghostbusters, a nie slot konkurencji. Mnie osobiście nielekko zawyrokować, która właściwość jest tą główną, a więc nie będę również narzucał selekcji tobie.