Ghost Pirates – nasza wizja o tej fascynującej grze slotowej

3.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykreować jak najsłynniejszą grę automatową, jest dylematem każdego producenta. Autorzy automatu Ghost Pirates najprawdopodobniej sami nawet nie wiedzieli, że ich program odniesie taki sukces. Gdyby ich zapytać, co uważają za podstawowy bodziec sukcesu swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem dołożę starań, aby ciut bliżej zanalizować tą grę i rozpatrzyć się w czym tai się jej powodzenie. Zachęcam więc do przeczytania tego krótkiego opisu.

Ghost Pirates to gra opracowana przez NetEnt. Nie jest to ich pierwszy produkt, zatem zapewne mogłeś już uprzednio przeczytać o tej firmie. Ich pozostałe gry również stały się znane, aczkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu co Ghost Pirates. Gra została stworzona przeważnie na użytek strony Casino.com. To dokładnie najkorzystniej na ich witrynie zetknąć się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać przystęp do najdroższych premii, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale zapadająca w pamięć tematyka Ghost Pirates

Ta gra w swojej symbolice przede wszystkim odwołuje się do Pirates co jest indywidualnym identyfikatorem reprezentacyjnym NetEnt. Jest to raczej dość rozpowszechniona symbolika, więc gros amatorów slotów będzie czuła się jak w domu. Kompozycja muzyczna jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku turach wręcz nie sposób pozbyć się jej z głowy. Efekty audialne jakie pomagają nam w trakcie zmaganie są relaksujące i nie rozdrażniają nam uszu jak to się odbywa w przypadku wielu różnych gier.

Ghost Pirates podczas rozgrywki kręci 5 role i 243 paylinesów. Wiele możliwe, że to jest akurat jednym z motywów tak dużego powodzenia tej gry. Pokaźna liczba linii wypłat rzutuje bowiem na względnie liczbe wygrane. Jest to ponadto właściwość najczęściej odnotowywana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum lub pod recenzją – zostaje wspomniana tytuł Ghost Pirates. Kolejną wielokrotnie wzmiankowaną materią jest z kolei znaczny pułap jeśli idzie o graniczy poziom stawianego zakładu. Ten zaś umieszczony jest na €25.

Opłacalne warunki i zawrotne sposobności zwycięstw w Ghost Pirates

Ghost Pirates oczywiście nie może się obejść poza tym bez jackpotów i wspomnianych już wcześniej bonusów. Zapewne to oczywistość, ale lepiej mimo wszystko zaznaczę, że Ghost Pirates faktycznie używa No jackpoty. Te, wespół z interesującym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, dopuszcza zdobycie istotnie poważnych pieniędzy, przy kapce farta nie wydając zanadto sporo pieniędzy na zakłady!

Wyżej pisałem o wielu różnorodnych plusach automatu Ghost Pirates. Każda tych wartości może być teoretycznie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako użytkownik wybierzesz właśnie Ghost Pirates, a nie produkt konkurencji. Mnie osobiście niełatwo zdecydować, jaka cecha jest tą sztandarową, zatem nie będę też narzucał selekcji tobie.