Funky Monkey Jackpot – moja opinia o tej zajmującej grze slotowej

4.2 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wykreować jak najpopularniejszą grę slotową, jest celem każdego producenta. Inspiratorzy gry Funky Monkey Jackpot bez wątpienia sami zresztą nie wiedzieli, że ich twór podbije świat. Gdyby ich spytać, co biorą za główny motyw sukcesu swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś spróbuję nieco bliżej prześwietlić tą grę i rozpatrzyć się w którym miejscu spoczywa jej wzlost. Namawiam więc do przestudiowania tego niedługiego opisu.

Funky Monkey Jackpot to gra opracowana przez Playtech. Nie jest to ich debiutancki twór, toteż pewnie mogłeś już przedtem przeczytać o tej marce. Ich inne gry także stały się rozchwytywan, aczkolwiek zdecydowanie nie w takim stopniu co Funky Monkey Jackpot. Gra została stworzona przeważnie na korzyść witryny Casino.com. To dokładnie najoptymalniej na ich stronie zaznajomić się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać dostęp do najdroższych gratisów, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale wywołująca zainteresowanie konwencja Funky Monkey Jackpot

Ta gra w swojej esencji w głównej mierze bazuje na Animals co jest charakterystycznym symbolem charakterystycznym Playtech. Jest to zresztą stosunkowo pospolita tematyka, więc lwia cześć fanów slotów będzie miała się swojsko. Kompozycja muzyczna jest interesująca i nawet wpada w ucho. Po kilku rundach po prostu nie sposób wyrzucić ją z głowy. Efekty akustyczne jakie pomagają nam podczas zmaganie są fajne i nie szarpią nam uszu jak to się zdarza w wypadku wielu innych produktów.

Funky Monkey Jackpot w czasie gry wykorzystuje 3 kołowrotków i 1 paylinesów. Dalece możliwe, że to jest właśnie jednym z motorów tak wielkiego powodzenia tej gry. Znaczna suma linii wypłat rzutuje bowiem na względnie częste powodzenia. Jest to również cecha stale przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod recenzją – pada określenie Funky Monkey Jackpot. Kolejną często wzmiankowaną materią jest zaś wielki pułap jeśli chodzi o rekordowy szczebel obstawianego zakładu. Ten zaś umieszczony jest na €1.

Opłacalne uwarunkowania i zawrotne sposobności zwycięstw w Funky Monkey Jackpot

Funky Monkey Jackpot oczywiście nie jest w stanie się zadowolić poza tym bez jackpotów i wymienianych już przedtem gratisów. Zapewne to formalność, ale lepiej jednakże zaznaczę, że Funky Monkey Jackpot faktycznie posiada No jackpoty. Te, razem z pociągającym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, umożliwia zyskanie naprawdę pokaźnych pieniędzy, przy krztynie powodzenia nie wykładając zanadto dużo zarobków na zakłady!

Powyżej notowałem o kilku rozmaitych zaletach slotu Funky Monkey Jackpot. Każda tych wartości mogłaby być potencjalnie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako klient wskażesz dokładnie Funky Monkey Jackpot, a nie automat konkurencji. Mnie samemu nielekko rozstrzygnąć, jaka właściwość jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę także wskazywał selekcji tobie.