Fruit Spins – moja ocena o tej pasjonującej grze automatowej

3.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wykreować jak najmodniejszą grę slotową, jest celem każdego wytwórcy. Autorzy slotu Fruit Spins bez wątpienia sami zresztą nie spodziewali się, że ich twór odniesie taki sukces. Gdyby ich podpytać, co odbierają za najistotniejszy bodziec sukcesu swojej gry, sądzę, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem dołożę starań, aby ciut bardziej przeanalizować tą grę i zastanowić się w którym miejscu tkwi jej sukces. Zapraszam więc do przeczytania tego zwięzłego opisu.

Fruit Spins to gra wymyślona przez NetEnt. Nie jest to ich debiutancki produkt, więc prawdopodobnie mogłeś już uprzednio dowiedzieć się o tej marce. Ich pozostałe sloty również stały się modne, choć wyraźnie nie w takim stopniu co Fruit Spins. Gra została zrealizowana w szczególności na korzyść kasyna Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zapoznać się z tym automatem, gdzie będziemy mieć dostęp do świetnych bonusów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale absorbująca stylistyka Fruit Spins

Ta gra w swojej esencji szczególnie odwołuje się do Fruit co jest indywidualnym znakiem charakterystycznym NetEnt. Jest to raczej stosunkowo powszechna symbolika, dlatego większość wielbicieli automatów będzie miała się jak w domu. Kompozycja muzyczna jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po kilku turach po prostu niełatwo odpędzić ją od siebie. Efekty dźwiękowe jakie pomagają nam w ciągu gry są relaksujące i nie irytują nam uszu jak to się dzieje w kwestii większości różnych gier.

Fruit Spins w czasie gry wykorzystuje 5 kołowrotków i 40 linii wypłat. Istotnie możliwe, że to jest akurat jednym z motorów tak kolosalnego powodzenia tej gry. Pokaźna suma paylinesów wpływa bowiem na względnie wielokrotne powodzenia. Jest to również cecha zawsze wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na forum lub pod publikacją – zostaje wspomniana określenie Fruit Spins. Następną wielokrotnie wspominaną materią jest z kolei znaczny limit jeśli idzie o maksymalny poziom obstawianego zakładu. Ten tymczasem ustanowiony został na €2.5.

Dochodowe warunki i duże prawdopodobieństwa triumfów w Fruit Spins

Fruit Spins oczywiście nie jest w stanie się obyć poza tym bez jackpotów i przytaczanych już wcześniej premii. Zapewne to oczywistość, ale lepiej jednakże wyróżnię to, że Fruit Spins faktycznie używa No jackpoty. Te, wespół z fascynującym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zdobycie rzeczywiście dużych finansów, przy kapce uśmiechu losu nie wydatkując nazbyt sporo pieniędzy na zakłady!

Powyżej mówiłem o kilku przeróżnych walorach gry Fruit Spins. Każda tych cech mogłaby być teoretycznie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako gracz upatrzysz sobie dokładnie Fruit Spins, a nie automat konkurencji. Mnie samemu nielekko uzgodnić, jaka właściwość jest tą podstawową, a więc nie będę również narzucał wyboru tobie.