Foxin’ Wins – moja opinia o tej zajmującej grze slotowej

3.8 /5
100% do 200 EUR Play Now

W jaki sposób stworzyć jak najlepszą grę automatową, jest zadaniem każdego twórcy. Autorzy automatu Foxin’ Wins z pewnością sami zresztą nie byli świadomi, że ich produkt zyska taką sławę. Gdyby ich spytać, co uważają za podstawowy motyw sukcesu swojej gry, mniemam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast spróbuję nieco bardziej zanalizować tą grę i przemyśleć się w czym tai się jej sukces. Zapraszam dlatego do przeczytania tego lakonicznego artykuły.

Foxin’ Wins to gra opracowana przez NextGen. Nie jest to ich początkowy wytwór, więc prawdopodobnie mogłeś już uprzednio dowiedzieć się o tej marce. Ich pozostałe gry także stały się rozchwytywan, jakkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu jak Foxin’ Wins. Gra została stworzona przede wszystkim na korzyść witryny NetBet. To dokładnie najoptymalniej na ich witrynie zaznajomić się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać dostęp do świetnych bonusów, takich jak 100% do 200 EUR.

Prosta, ale zapadająca w pamięć estetyka Foxin’ Wins

Ta gra w swojej tematyce przede wszystkim bierze za podstawę Animals co jest swego rodzaju znakiem reprezentacyjnym NextGen. Jest to jednak stosunkowo popularna symbolika, dlatego większość wielbicieli gier hazardowych będzie miała się swojsko. Muzyka jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po paru rozgrywkach wręcz trudno odpędzić ją od siebie. Efekty dźwiękowe jakie sekundują nam w trakcie gry są miłe i nie szarpią nam uszu jak to się zdarza w przypadku kilku dalszych produktów.

Foxin’ Wins w czasie gry używa 5 kołowrotków i 25 linii wypłat. Istotnie prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z powodów tak ogromnego sukcesu tej gry. Pokaźna suma paylinesów przekłada się bowiem na relatywnie wszechobecne triumfy. Jest to ponadto właściwość zawsze nadmieniana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod recenzją – pada nazwa Foxin’ Wins. Kolejną najczęściej wspominaną sprawą jest z kolei duży limit jeśli idzie o ostateczny stopień stawianego zakładu. Ten natomiast usytuowany został na €2.5.

Zyskowne warunki i wielkie sposobności wygranych w Foxin’ Wins

Foxin’ Wins ma się rozumieć nie może się zadowolić także bez jackpotów i wymienianych już przedtem gratisów. Być może to oczywistość, ale lepiej jednakże zaakcentuję, że Foxin’ Wins rzeczywiście ma No jackpoty. Te, równocześnie z interesującym bonusem którym jest 100% do 200 EUR, dopuszcza zyskanie faktycznie niemałych funduszy, przy kapce szczęścia nie wydając nadmiernie wiele bilionu na zakłady!

Wyżej notowałem o wielu rozlicznych walorach automatu Foxin’ Wins. Każda tych właściwości może być potencjalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako gracz wybierzesz właśnie Foxin’ Wins, a nie wyrób konkurencji. Mnie osobiście niełatwo postanowić, która cecha jest tą podstawową, zatem nie będę również dyktował wyboru tobie.