Flame – nasza opinia o tej interesującej grze automatowej

4.5 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najlepszą grę slotową, jest zadaniem każdego producenta. Kreatorzy automatu Flame najprawdopodobniej sami zresztą nie wiedzieli, że ich twór podbije świat. Gdyby ich podpytać, co sądzę za główny motyw sukcesu swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast dołożę starań, aby nieco bardziej przeanalizować tą grę i rozpatrzyć się gdzie tai się jej pomyślność. Nakłaniam więc do odczytania tego krótkiego tekstu.

Flame to gra wymyślona przez NextGen. Nie jest to ich inicjalny wytwór, toteż prawdopodobnie mogłeś już przedtem przeczytać o tej nazwie. Ich pozostałe gry także stały się modne, aczkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu co Flame. Gra została zrealizowana przede wszystkim na korzyść strony Royal Panda. To dokładnie najlepiej na ich stronie zapoznać się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać dostęp do najdroższych bonusów, przypominających 10 darmowych spinów bez depozytu.

Zwyczajna, ale zapadająca w pamięć stylistyka Flame

Ta gra w swojej esencji w głównej mierze odwołuje się do Futuristic co jest unikalnym identyfikatorem typowym dla NextGen. Jest to zresztą relatywnie rozpowszechniona tematyka, więc lwia cześć fanów automatów będzie miała się swobodnie. Muzyka jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po kilku rozgrywkach wprost nie sposób wyrzucić ją z głowy. Efekty dźwiękowe jakie pomagają nam podczas rozgrywki są sympatyczne i nie drażnią nam uszu jak to się dzieje w razie paru innych gier.

Flame w momencie gry używa 5 kołowrotków i 20 paylinesów. Dalece możliwe, że to jest właśnie jednym z czynników tak wielkiego sukcesu tej gry. Niemała ilość linii wypłat przekłada się bowiem na względnie wszechobecne zwycięstwa. Jest to ponadto własność zawsze wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod artykułem – pada nazwa Flame. Kolejną nieustannie sygnalizowaną sprawą jest zaś znaczny pułap jeśli chodzi o ostateczny szczebel obstawianego zakładu. Ten zaś ustanowiony został na €25.

Opłacalne uwarunkowania i zawrotne prawdopodobieństwa wygranych w Flame

Flame ma się rozumieć nie może się obejść poza tym bez jackpotów i wymienianych już wcześniej gratisów. Być może to oczywistość, ale lepiej wszelako wyróżnię to, że Flame naprawdę ma No jackpoty. Te, razem z zachęcającym gratisem którym jest 10 darmowych spinów bez depozytu, dopuszcza wygranie istotnie pokaźnych funduszy, przy odrobinie uśmiechu losu nie wykładając zbyt wiele gotówki na zakłady!

Wcześniej rozpisywałem się o wielu różnorodnych pozytywach gry Flame. Każda tych wartości może być teoretycznie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako użytkownik wybierzesz właśnie Flame, a nie towar konkurencji. Mnie osobiście ciężko postanowić, jaka cecha jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę także narzucał wyboru tobie.