Fire 88 – nasza ocena o tej interesującej grze automatowej

4.1 /5
100% do 200 EUR Play Now

To jak stworzyć jak najsłynniejszą grę slotową, jest zadaniem każdego twórcy. Pomysłodawcy gry Fire 88 z pewnością sami nawet nie wiedzieli, że ich twór podbije świat. Gdyby ich spytać, co sądzę za najistotniejszy powód pomyślności swojej gry, uważam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast postaram się ciut bliżej obadać tą grę i pomyśleć się w czym spoczywa jej sukces. Nakłaniam dlatego do przestudiowania tego krótkiego artykuły.

Fire 88 to gra wymyślona przez Pragmatic Play. Nie jest to ich początkowy produkt, więc niewykluczone, że mogłeś już do tej pory dowiedzieć się o tej firmie. Ich pozostałe sloty też stały się modne, chociaż definitywnie nie w takim stopniu co Fire 88. Gra została zrealizowana głównie na potrzeby kasyna NetBet. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zetknąć się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać dojście do najdroższych premii, przypominających 100% do 200 EUR.

Nieskomplikowana, ale absorbująca stylistyka Fire 88

Ta gra w swojej symbolice szczególnie opiera się na Asian co jest indywidualnym atrybutem charakterystycznym Pragmatic Play. Jest to skądinąd dosyć pospolita tematyka, więc większość amatorów slotów będzie czuła się znajomo. Ilustracja muzyczna jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku rundach wprost ciężko odpędzić ją od siebie. Efekty foniczne jakie akompaniują nam podczas gry są miłe i nie irytują nam uszu jak to się zdarza w wypadku kilku dalszych tytułów.

Fire 88 podczas rozgrywki kręci 3 role i 7 linii wypłat. Bardzo prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z powodów tak dużego sukcesu tej gry. Niemała liczba paylinesów rzutuje bowiem na całkiem pospolite triumfy. Jest to również wartość stale wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod artykułem – pada określenie Fire 88. Drugą wielokrotnie sygnalizowaną sprawą jest z kolei wielki limit jeśli idzie o rekordowy szczebel obstawianego zakładu. Ten zaś umieszczony jest na €2.5.

Opłacalne uwarunkowania i potężne sposobności triumfów w Fire 88

Fire 88 ma się rozumieć nie może się obejść również bez jackpotów i wspomnianych już przedtem premii. Być może to formalność, ale lepiej jednak podkreślę, że Fire 88 rzeczywiście używa Yes jackpoty. Te, równocześnie z nęcącym gratisem którym jest 100% do 200 EUR, dopuszcza wygranie rzeczywiście niemałych finansów, przy krztynie powodzenia nie wydatkując nazbyt wiele pieniędzy na zakłady!

Wcześniej wspomniałem o paru różnorodnych przymiotach gry Fire 88. Każda tych wartości może być przypuszczalnie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako hazardzista wybierzesz dokładnie Fire 88, a nie automat konkurencji. Mnie samemu nielekko uzgodnić, która cecha jest tą sztandarową, a więc nie będę także wskazywał selekcji tobie.