Finn and th Swirly Spin – nasza wizja o tej pasjonującej grze automatowej

3.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wykonać jak najpopularniejszą grę slotową, jest zagadką każdego twórcy. Kreatorzy gry Finn and th Swirly Spin bez wątpienia sami zresztą nie byli świadomi, że ich twór tak bardzo się uda. Gdyby ich zapytać, co biorą za najistotniejszy bodziec pomyślności swojej gry, uważam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast dołożę starań, aby ciut bardziej przeanalizować tą grę i przemyśleć się gdzie znajduje się jej powodzenie. Nakłaniam dlatego do przeczytania tego zwięzłego opisu.

Finn and th Swirly Spin to gra wymyślona przez NetEnt. Nie jest to ich inicjalny wytwór, zatem zapewne mogłeś już dawniej usłyszeć o tej firmie. Ich pozostałe automaty również stały się znane, chociaż wyraźnie nie w takim stopniu co Finn and th Swirly Spin. Gra została stworzona w szczególności na korzyść strony Casino.com. To właśnie najoptymalniej na ich stronie zaznajomić się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać dostęp do świetnych premii, przypominających 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale przyciągająca uwagę konwencja Finn and th Swirly Spin

Ta gra w swojej myśli przewodniej przede wszystkim opiera się na Cartoons co jest charakterystycznym symbolem typowym dla NetEnt. Jest to raczej relatywnie rozpowszechniona symbolika, dlatego lwia cześć fanów gier hazardowych będzie czuła się jak w domu. Ilustracja muzyczna jest interesująca i całkiem wpada w ucho. Po paru rozgrywkach wprost trudno pozbyć się jej z głowy. Efekty audialne jakie sekundują nam w czasie rozgrywki są sympatyczne i nie podrażniają nam uszu jak to się zdarza w razie wielu różnych publikacji.

Finn and th Swirly Spin w czasie rozgrywki obraca 2 bębnów i 10 linii wypłat. Dalece przypuszczalne, że to jest akurat jednym z powodów tak ogromnego sukcesu tej gry. Niemała suma linii wypłat oddziałuje bowiem na względnie liczbe powodzenia. Jest to także własność nieustannie przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na forum lub pod recenzją – pada tytuł Finn and th Swirly Spin. Drugą nieustannie wspominaną rzeczą jest zaś duży limit jeśli chodzi o rekordowy szczebel stawianego zakładu. Ten zaś ulokowany został na €5.

Korzystne uwarunkowania i potężne sposobności triumfów w Finn and th Swirly Spin

Finn and th Swirly Spin oczywiście nie może się obyć dodatkowo bez jackpotów i wspomnianych już powyżej premii. Być może to formalność, ale lepiej wszelako podkreślę, że Finn and th Swirly Spin rzeczywiście posiada No jackpoty. Te, wespół z zachęcającym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, umożliwia zdobycie istotnie poważnych funduszy, przy odrobinie powodzenia nie wydając nazbyt wiele bilionu na zakłady!

Wyżej rozpisywałem się o kilku rozmaitych plusach automatu Finn and th Swirly Spin. Każda tych wartości mogłaby być potencjalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako użytkownik wybierzesz właśnie Finn and th Swirly Spin, a nie automat konkurencji. Mnie osobiście ciężko zdecydować, która właściwość jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę również dyktował selekcji tobie.