Fat Cat – moja wizja o tej pasjonującej grze slotowej

4.4 /5
100% do 200 EUR Play Now

W jaki sposób wykonać jak najlepszą grę slotową, jest celem każdego twórcy. Kreatorzy slotu Fat Cat z pewnością sami nawet nie wiedzieli, że ich twór zyska taką sławę. Gdyby ich podpytać, co odbierają za główny bodziec pomyślności swojej gry, sądzę, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem spróbuję ciut bliżej obadać tą grę i przemyśleć się gdzie znajduje się jej pomyślność. Zachęcam więc do odczytania tego niedługiego utworu.

Fat Cat to gra wymyślona przez WGS. Nie jest to ich debiutancki twór, zatem prawdopodobnie mogłeś już wcześniej przeczytać o tej nazwie. Ich pozostałe sloty też stały się rozchwytywan, jakkolwiek zdecydowanie nie w takim stopniu jak Fat Cat. Gra została stworzona przede wszystkim na potrzeby strony NetBet. To dokładnie najoptymalniej na ich stronie zaznajomić się z tym dziełem, gdzie będziemy mieć dostęp do bardzo dobrych premii, podobnych do 100% do 200 EUR.

Łatwa, ale zapadająca w pamięć konwencja Fat Cat

Ta gra w swojej myśli przewodniej w głównej mierze bazuje na Animals co jest charakterystycznym identyfikatorem charakterystycznym WGS. Jest to zresztą dosyć popularna symbolika, więc większość amatorów slotów będzie miała się swojsko. Ilustracja muzyczna jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po kilku turach po prostu niełatwo pozbyć się jej z głowy. Efekty foniczne jakie akompaniują nam w ciągu zmaganie są fajne i nie szarpią nam uszu jak to się odbywa w kwestii paru różnych publikacji.

Fat Cat w czasie gry obraca 5 bębnów i 20 paylinesów. Dalece prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z powodów tak istotnego sukcesu tej gry. Znaczna ilość linii wypłat ma wpływ bowiem na relatywnie liczbe powodzenia. Jest to także cecha wielokrotnie przypominana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod recenzją – zostaje wspomniana nazwa Fat Cat. Drugą najczęściej sygnalizowaną materią jest zaś duży pułap jeśli chodzi o graniczy szczebel stawianego zakładu. Ten tymczasem ustanowiony jest na €1.

Korzystne warunki i wielkie perspektywy zwycięstw w Fat Cat

Fat Cat oczywiście nie może się zadowolić również bez jackpotów i przytaczanych już uprzednio premii. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednak podkreślę, że Fat Cat naprawdę posiada No jackpoty. Te, wespół z atrakcyjnym gratisem którym jest 100% do 200 EUR, dopuszcza zdobycie faktycznie pokaźnych pieniędzy, przy krztynie uśmiechu losu nie wykładając zanadto wiele pieniędzy na zakłady!

Wyżej pisałem o paru różnorodnych zaletach automatu Fat Cat. Każda tych wartości mogłaby być teoretycznie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako klient wybierzesz właśnie Fat Cat, a nie slot konkurencji. Mnie osobiście niełatwo rozstrzygnąć, jaka cecha jest tą pierwszorzędną, a więc nie będę też narzucał wyboru tobie.