Fairy Gate – nasza opinia o tej zajmującej grze automatowej

3.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wykonać jak najmodniejszą grę automatową, jest celem każdego producenta. Pomysłodawcy slotu Fairy Gate zapewne sami nawet nie spodziewali się, że ich gra odniesie taki sukces. Gdyby ich podpytać, co odbierają za podstawowy motyw pomyślności swojej gry, uważam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja tymczasem postaram się ciut bardziej zanalizować tą grę i rozpatrzyć się gdzie tai się jej powodzenie. Namawiam więc do przestudiowania tego niedługiego opisu.

Fairy Gate to gra stworzona przez Quickspin. Nie jest to ich debiutancki wytwór, dlatego zapewne mogłeś już przedtem przeczytać o tej firmie. Ich inne automaty również okazały się modne, chociaż bez wątpienia nie w takim stopniu co Fairy Gate. Gra została stworzona w szczególności na potrzeby strony Casino.com. To dokładnie najlepiej na ich witrynie zapoznać się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać przystęp do bardzo dobrych gratisów, jak na przykład 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale wywołująca zainteresowanie tematyka Fairy Gate

Ta gra w swojej myśli przewodniej przede wszystkim odwołuje się do Fairy Tale co jest indywidualnym symbolem charakterystycznym Quickspin. Jest to zresztą relatywnie rozpowszechniona symbolika, więc większość amatorów automatów będzie czuła się jak w domu. Ilustracja muzyczna jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po kilku turach po prostu trudno pozbyć się jej z głowy. Efekty akustyczne jakie akompaniują nam w czasie gry są przyjemne i nie szarpią nam uszu jak to się dokonuje w wypadku większości różnych produktów.

Fairy Gate w czasie rozgrywki obraca 5 bębnów i 20 linii wypłat. Mocno prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z czynników tak wielkiego powodzenia tej gry. Spora ilość paylinesów ma wpływ bowiem na względnie liczbe wygrane. Jest to też cecha zawsze wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod publikacją – zostaje wspomniana nazwa Fairy Gate. Następną nieustannie wzmiankowaną sprawą jest z kolei wysoki limit jeśli idzie o rekordowy szczebel obstawianego zakładu. Ten zaś ustanowiony jest na €25.

Opłacalne uwarunkowania i ogromne perspektywy zwycięstw w Fairy Gate

Fairy Gate ma się rozumieć nie może się obyć także bez jackpotów i wymienianych już przedtem gratisów. Możliwe, że to formalność, ale lepiej jednak zaakcentuję, że Fairy Gate istotnie ma No jackpoty. Te, wespół z interesującym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, umożliwia zdobycie rzeczywiście niemałych finansów, przy odrobinie pomyślności nie wydatkując zbyt dużo bilionu na zakłady!

Powyżej wspomniałem o wielu różnorodnych pozytywach slotu Fairy Gate. Każda tych właściwości mogłaby być teoretycznie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako użytkownik wskażesz dokładnie Fairy Gate, a nie towar konkurencji. Mnie osobiście trudno postanowić, jaka cecha jest tą podstawową, zatem nie będę również dyktował wyboru tobie.