Extra Chilli – nasza opinia o tej interesującej grze automatowej

4.2 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

W jaki sposób zbudować jak najsłynniejszą grę automatową, jest zagadką każdego twórcy. Autorzy automatu Extra Chilli z pewnością sami zresztą nie byli świadomi, że ich produkt tak bardzo się uda. Gdyby ich zagadnąć, co uważają za najważniejszy bodziec pomyślności swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś spróbuję ciut bliżej przestudiować tą grę i rozpatrzyć się w którym miejscu znajduje się jej powodzenie. Nakłaniam dlatego do przestudiowania tego krótkiego artykuły.

Extra Chilli to gra opracowana przez Big Time Gaming. Nie jest to ich debiutancki wytwór, toteż prawdopodobnie mogłeś już do tej pory dowiedzieć się o tej nazwie. Ich inne sloty także stały się znane, chociaż ewidentnie nie w takim stopniu co Extra Chilli. Gra została stworzona przede wszystkim na użytek witryny Royal Panda. To dokładnie najoptymalniej na ich stronie zetknąć się z tym dziełem, gdzie będziemy mieć dojście do najdroższych premii, takich jak 10 darmowych spinów bez depozytu.

Nieskomplikowana, ale absorbująca stylistyka Extra Chilli

Ta gra w swojej myśli przewodniej szczególnie opiera się na Food co jest unikalnym znakiem typowym dla Big Time Gaming. Jest to jednak relatywnie pospolita symbolika, dlatego gros miłośników slotów będzie miała się znajomo. Muzyka jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po paru rundach po prostu nie sposób odpędzić ją od siebie. Efekty akustyczne jakie pomagają nam podczas zmaganie są fajne i nie rozdrażniają nam uszu jak to się odbywa w kwestii kilku różnych publikacji.

Extra Chilli w czasie rozgrywki używa N/A kołowrotków i N/A linii wypłat. Istotnie prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z motorów tak kolosalnego powodzenia tej gry. Znaczna ilość paylinesów rzutuje bowiem na stosunkowo wszechobecne powodzenia. Jest to także wartość stale wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod recenzją – zostaje wspomniana określenie Extra Chilli. Następną nieustannie sygnalizowaną materią jest z kolei wysoki próg jeśli chodzi o maksymalny stopień obstawianego zakładu. Ten natomiast ustanowiony jest na €10.

Zyskowne uwarunkowania i zawrotne możliwości nagród w Extra Chilli

Extra Chilli ma się rozumieć nie może się obejść poza tym bez jackpotów i wymienianych już uprzednio premii. Być może to formalność, ale lepiej mimo wszystko zaznaczę, że Extra Chilli faktycznie używa No jackpoty. Te, razem z atrakcyjnym gratisem którym jest 10 darmowych spinów bez depozytu, daje szansę na zyskanie istotnie pokaźnych pieniędzy, przy krztynie farta nie wydatkując zbyt sporo gotówki na zakłady!

Wyżej mówiłem o paru rozmaitych przymiotach automatu Extra Chilli. Każda tych wartości mogłaby być przypuszczalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako gracz wybierzesz dokładnie Extra Chilli, a nie produkt konkurencji. Mnie samemu ciężko uzgodnić, jaka cecha jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę również narzucał selekcji tobie.