Everybody’s Jackpot – moja opinia o tej interesującej grze slotowej

4.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wymyślić jak najmodniejszą grę slotową, jest zadaniem każdego producenta. Inspiratorzy gry Everybody’s Jackpot bez wątpienia sami nawet nie zdawali sobie sprawy, że ich produkt tak bardzo się uda. Gdyby ich zapytać, co biorą za podstawowy motor sukcesu swojej gry, sądzę, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast postaram się trochę bardziej przestudiować tą grę i pomyśleć się w którym miejscu znajduje się jej powodzenie. Nakłaniam dlatego do odczytania tego lakonicznego artykuły.

Everybody’s Jackpot to gra stworzona przez Playtech. Nie jest to ich inicjalny twór, dlatego zapewne mogłeś już do tej pory usłyszeć o tej nazwie. Ich inne gry także okazały się modne, aczkolwiek definitywnie nie w takim stopniu co Everybody’s Jackpot. Gra została wyprodukowana w szczególności na potrzeby kasyna Casino.com. To właśnie najlepiej na ich stronie zetknąć się z tym slotem, gdzie będziemy mieć dostęp do świetnych premii, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale wywołująca zainteresowanie tematyka Everybody’s Jackpot

Ta gra w swojej myśli przewodniej szczególnie opiera się na Gambling co jest charakterystycznym identyfikatorem rozpoznawczym Playtech. Jest to jednak dość pospolita tematyka, więc lwia cześć wielbicieli slotów będzie czuła się swojsko. Kompozycja muzyczna jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po kilku rundach po prostu niełatwo wyrzucić ją z głowy. Efekty foniczne jakie pomagają nam w trakcie gry są przyjemne i nie rozdrażniają nam uszu jak to się dokonuje w razie kilku innych produktów.

Everybody’s Jackpot podczas gry używa 9 bębnów i 8 linii wypłat. Istotnie prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z czynników tak istotnego powodzenia tej gry. Niemała suma linii wypłat rzutuje bowiem na dosyć liczbe powodzenia. Jest to także własność nieustannie wspominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod artykułem – zostaje wspomniana tytuł Everybody’s Jackpot. Kolejną nieustannie napomykaną sprawą jest zaś wielki limit jeśli chodzi o graniczy szczebel stawianego zakładu. Ten natomiast ulokowany jest na €50.

Dochodowe warunki i ogromne sposobności wygranych w Everybody’s Jackpot

Everybody’s Jackpot oczywiście nie może się obyć również bez jackpotów i przytaczanych już wcześniej premii. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednak zaznaczę, że Everybody’s Jackpot faktycznie ma Yes jackpoty. Te, razem z nęcącym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na wygranie naprawdę niebagatelnych pieniędzy, przy odrobinie farta nie wydatkując zanadto wiele bilionu na zakłady!

Wyżej rozpisywałem się o kilku rozlicznych walorach slotu Everybody’s Jackpot. Każda tych wartości mogłaby być potencjalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako użytkownik upatrzysz sobie właśnie Everybody’s Jackpot, a nie produkt konkurencji. Mnie osobiście ciężko zawyrokować, która właściwość jest tą sztandarową, a więc nie będę także dyktował selekcji tobie.