Epic Ape – moja ocena o tej interesującej grze automatowej

3.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób zbudować jak najlepszą grę automatową, jest zagadką każdego twórcy. Autorzy slotu Epic Ape z pewnością sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich program podbije świat. Gdyby ich podpytać, co odbierają za najistotniejszy bodziec powodzenia swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast postaram się ciut bardziej zanalizować tą grę i pomyśleć się w którym miejscu spoczywa jej sukces. Zapraszam dlatego do przewertowania tego niedługiego tekstu.

Epic Ape to gra opracowana przez Playtech. Nie jest to ich pierwszy twór, dlatego zapewne mogłeś już dawniej usłyszeć o tej marce. Ich inne sloty też stały się popularne, chociaż definitywnie nie w takim stopniu jak Epic Ape. Gra została zrealizowana głównie na korzyść kasyna Casino.com. To dokładnie najoptymalniej na ich witrynie zapoznać się z tym dziełem, gdzie będziemy mieć dostęp do bardzo dobrych gratisów, jak na przykład 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale zapadająca w pamięć konwencja Epic Ape

Ta gra w swojej esencji szczególnie opiera się na Animals co jest unikalnym symbolem rozpoznawczym Playtech. Jest to zresztą stosunkowo rozpowszechniona symbolika, dlatego lwia cześć amatorów gier hazardowych będzie czuła się swojsko. Kompozycja muzyczna jest interesująca i całkiem wpada w ucho. Po paru turach po prostu trudno wyrzucić ją z głowy. Efekty audialne jakie pomagają nam w trakcie zmaganie są przyjemne i nie drażnią nam uszu jak to się zdarza w razie większości różnych gier.

Epic Ape w czasie rozgrywki obraca 6 role i 4096 paylinesów. Wiele prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z motywów tak dużego powodzenia tej gry. Znaczna ilość paylinesów przekłada się bowiem na relatywnie liczbe powodzenia. Jest to ponadto cecha stale wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod publikacją – zostaje wspomniana tytuł Epic Ape. Kolejną nieustannie wspominaną materią jest zaś wielki próg jeśli idzie o najwyższy szczebel obstawianego zakładu. Ten zaś umieszczony został na €1.

Korzystne warunki i duże perspektywy nagród w Epic Ape

Epic Ape naturalnie nie jest w stanie się obejść również bez jackpotów i przytaczanych już wcześniej premii. Możliwe, że to formalność, ale lepiej jednakże uwydatnię, że Epic Ape istotnie ma No jackpoty. Te, razem z fascynującym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na wygranie istotnie niemałych pieniędzy, przy odrobinie powodzenia nie wydatkując zbyt wiele bilionu na zakłady!

Wcześniej rozpisywałem się o kilku rozlicznych walorach automatu Epic Ape. Każda tych cech może być przypuszczalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako gracz wybierzesz dokładnie Epic Ape, a nie tytuł konkurencji. Mnie samemu ciężko rozstrzygnąć, która cecha jest tą główną, a więc nie będę również dyktował selekcji tobie.