Eliminators – moja opinia o tej interesującej grze slotowej

4.2 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

To jak zbudować jak najlepszą grę automatową, jest zadaniem każdego producenta. Pomysłodawcy automatu Eliminators najprawdopodobniej sami zresztą nie byli świadomi, że ich produkt odniesie taki sukces. Gdyby ich zagadnąć, co uważają za najważniejszy motor sukcesu swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast postaram się ciut bardziej prześwietlić tą grę i przemyśleć się w czym tkwi jej wzlost. Nakłaniam dlatego do przeczytania tego niedługiego tekstu.

Eliminators to gra stworzona przez Playtech. Nie jest to ich początkowy wytwór, więc pewnie mogłeś już dawniej usłyszeć o tej firmie. Ich pozostałe gry też stały się popularne, chociaż bez wątpienia nie w takim stopniu jak Eliminators. Gra została wytworzona głównie na użytek kasyna BGO. To dokładnie najkorzystniej na ich witrynie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać dostęp do najdroższych gratisów, jak na przykład 10 darmowych spinów bez depozytu.

Prosta, ale absorbująca estetyka Eliminators

Ta gra w swojej tematyce w głównej mierze opiera się na Fun co jest charakterystycznym znakiem reprezentacyjnym Playtech. Jest to zresztą relatywnie rozpowszechniona symbolika, dlatego lwia cześć fanów automatów będzie czuła się swobodnie. Kompozycja muzyczna jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po paru rozgrywkach po prostu niełatwo odpędzić ją od siebie. Efekty dźwiękowe jakie akompaniują nam w czasie rozgrywki są miłe i nie irytują nam uszu jak to się dokonuje w przypadku paru różnych produktów.

Eliminators w czasie rozgrywki używa 5 role i 20 linii wypłat. Istotnie przypuszczalne, że to jest akurat jednym z motorów tak wielkiego powodzenia tej gry. Znaczna suma linii wypłat wpływa bowiem na całkiem wielokrotne powodzenia. Jest to ponadto cecha zawsze odnotowywana, gdy gdzieś w Internecie – na forum lub pod publikacją – pada określenie Eliminators. Drugą często wzmiankowaną kwestią jest zaś wysoki limit jeśli chodzi o maksymalny stopień stawianego zakładu. Ten z kolei umieszczony został na €100.

Zyskowne warunki i duże prawdopodobieństwa nagród w Eliminators

Eliminators ma się rozumieć nie może się obejść dodatkowo bez jackpotów i przytaczanych już wcześniej gratisów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej wszelako zaznaczę, że Eliminators faktycznie ma No jackpoty. Te, równocześnie z nęcącym gratisem którym jest 10 darmowych spinów bez depozytu, umożliwia wygranie naprawdę pokaźnych funduszy, przy krztynie szczęścia nie wydając nazbyt sporo bilionu na zakłady!

Powyżej rozpisywałem się o kilku rozmaitych walorach gry Eliminators. Każda tych cech może być przypuszczalnie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako gracz obierzesz dokładnie Eliminators, a nie automat konkurencji. Mnie samemu ciężko uzgodnić, która właściwość jest tą pierwszorzędną, a więc nie będę także narzucał wyboru tobie.