Elements: The Awakening – nasza ocena o tej zajmującej grze automatowej

4.1 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wykreować jak najpopularniejszą grę slotową, jest zagadką każdego wytwórcy. Kreatorzy slotu Elements: The Awakening z pewnością sami nawet nie wiedzieli, że ich program tak bardzo się uda. Gdyby ich zapytać, co biorą za główny motor powodzenia swojej gry, sądzę, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem postaram się nieco bardziej zanalizować tą grę i zastanowić się gdzie znajduje się jej wzlost. Zapraszam dlatego do przestudiowania tego krótkiego tekstu.

Elements: The Awakening to gra stworzona przez NetEnt. Nie jest to ich inicjalny wytwór, toteż zapewne mogłeś już uprzednio dowiedzieć się o tej marce. Ich pozostałe sloty również okazały się modne, chociaż bez wątpienia nie w takim stopniu co Elements: The Awakening. Gra została zrealizowana głównie na potrzeby witryny Casino.com. To dokładnie najlepiej na ich witrynie zapoznać się z tym automatem, gdzie będziemy mieć dojście do świetnych gratisów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale absorbująca estetyka Elements: The Awakening

Ta gra w swojej symbolice szczególnie bierze za podstawę Sci-Fi co jest charakterystycznym znakiem typowym dla NetEnt. Jest to jednak stosunkowo popularna symbolika, dlatego lwia cześć amatorów gier hazardowych będzie miała się znajomo. Muzyka jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po paru etapach wręcz ciężko pozbyć się jej z głowy. Efekty dźwiękowe jakie sekundują nam podczas rozgrywki są przyjemne i nie szarpią nam uszu jak to się dokonuje w kwestii większości różnych publikacji.

Elements: The Awakening podczas gry używa 5 kołowrotków i 20 paylinesów. Mocno możliwe, że to jest istotnie jednym z czynników tak kolosalnego sukcesu tej gry. Duża ilość linii wypłat ma wpływ bowiem na stosunkowo liczbe triumfy. Jest to również wartość nieustannie nadmieniana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod publikacją – pada tytuł Elements: The Awakening. Kolejną często wzmiankowaną rzeczą jest z kolei znaczny pułap jeśli chodzi o ostateczny stopień obstawianego zakładu. Ten tymczasem umieszczony został na €1.

Zyskowne uwarunkowania i duże możliwości wygranych w Elements: The Awakening

Elements: The Awakening ma się rozumieć nie może się obejść ponadto bez jackpotów i przytaczanych już poprzednio gratisów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednakże zaznaczę, że Elements: The Awakening naprawdę ma No jackpoty. Te, wraz z pociągającym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, umożliwia zyskanie naprawdę poważnych pieniędzy, przy krztynie powodzenia nie wydatkując nazbyt sporo pieniędzy na zakłady!

Wyżej notowałem o wielu różnorodnych zaletach automatu Elements: The Awakening. Każda tych właściwości może być potencjalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako hazardzista wskażesz właśnie Elements: The Awakening, a nie automat konkurencji. Mnie samemu ciężko zdecydować, jaka cecha jest tą główną, zatem nie będę też dyktował wyboru tobie.