EggOmatic – nasza ocena o tej interesującej grze automatowej

5.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób zbudować jak najpopularniejszą grę slotową, jest zagadką każdego producenta. Autorzy automatu EggOmatic bez wątpienia sami nawet nie spodziewali się, że ich gra tak bardzo się uda. Gdyby ich podpytać, co sądzę za główny motyw sukcesu swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś dołożę starań, aby ciut bardziej przeanalizować tą grę i pomyśleć się w którym miejscu znajduje się jej powodzenie. Namawiam dlatego do przewertowania tego lakonicznego opisu.

EggOmatic to gra utworzona przez NetEnt. Nie jest to ich debiutancki wytwór, zatem pewnie mogłeś już dawniej przeczytać o tej firmie. Ich pozostałe automaty także stały się znane, aczkolwiek zdecydowanie nie w takim stopniu jak EggOmatic. Gra została wyprodukowana przede wszystkim na korzyść witryny Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich witrynie zaznajomić się z tym dziełem, gdzie będziemy mieć dojście do bardzo dobrych bonusów, przypominających 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale przyciągająca uwagę tematyka EggOmatic

Ta gra w swojej myśli przewodniej przede wszystkim opiera się na Cartoons co jest charakterystycznym atrybutem typowym dla NetEnt. Jest to raczej dosyć pospolita symbolika, dlatego większość amatorów slotów będzie miała się swojsko. Ilustracja muzyczna jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po kilku etapach po prostu trudno wyrzucić ją z głowy. Efekty dźwiękowe jakie akompaniują nam w czasie gry są sympatyczne i nie irytują nam uszu jak to się dokonuje w razie wielu dalszych tytułów.

EggOmatic w momencie rozgrywki kręci 5 bębnów i 20 paylinesów. Istotnie prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z motywów tak wielkiego sukcesu tej gry. Pokaźna liczba linii wypłat rzutuje bowiem na względnie wielokrotne zwycięstwa. Jest to dodatkowo właściwość zawsze wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod artykułem – pada określenie EggOmatic. Kolejną nieustannie sygnalizowaną materią jest zaś duży pułap jeśli idzie o maksymalny stopień stawianego zakładu. Ten tymczasem umieszczony jest na €50.

Korzystne warunki i wielkie sposobności wygranych w EggOmatic

EggOmatic oczywiście nie jest w stanie się obejść także bez jackpotów i wymienianych już poprzednio premii. Zapewne to formalność, ale lepiej jednakże podkreślę, że EggOmatic faktycznie używa No jackpoty. Te, wespół z pociągającym bonusem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na zyskanie istotnie pokaźnych pieniędzy, przy odrobinie szczęścia nie wydając zbytnio wiele bilionu na zakłady!

Wyżej mówiłem o kilku przeróżnych plusach slotu EggOmatic. Każda tych właściwości mogłaby być teoretycznie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako użytkownik wybierzesz właśnie EggOmatic, a nie wyrób konkurencji. Mnie osobiście ciężko rozstrzygnąć, jaka właściwość jest tą sztandarową, a więc nie będę też wskazywał wyboru tobie.