Drive: Multiplayer Mayhem – moja ocena o tej pasjonującej grze automatowej

4.0 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

To jak zbudować jak najmodniejszą grę slotową, jest zagadką każdego twórcy. Kreatorzy automatu Drive: Multiplayer Mayhem bez wątpienia sami zresztą nie spodziewali się, że ich gra tak bardzo się uda. Gdyby ich zapytać, co uważają za główny motor powodzenia swojej gry, mniemam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś zrobię wszystko, by trochę bardziej obadać tą grę i przemyśleć się w czym spoczywa jej pomyślność. Zapraszam więc do przestudiowania tego krótkiego tekstu.

Drive: Multiplayer Mayhem to gra wymyślona przez NetEnt. Nie jest to ich inicjalny twór, zatem przypuszczalnie mogłeś już do tej pory usłyszeć o tej firmie. Ich pozostałe sloty również okazały się rozchwytywan, chociaż wyraźnie nie w takim stopniu co Drive: Multiplayer Mayhem. Gra została wyprodukowana głównie na potrzeby kasyna BGO. To właśnie najoptymalniej na ich stronie zetknąć się z tym automatem, gdzie będziemy mieć przystęp do najlepszych premii, podobnych do 19 no deposit free spins on selected slots.

Zwyczajna, ale zapadająca w pamięć konwencja Drive: Multiplayer Mayhem

Ta gra w swojej tematyce głównie bazuje na Cars co jest indywidualnym znakiem reprezentacyjnym NetEnt. Jest to raczej relatywnie popularna symbolika, dlatego większość wielbicieli automatów będzie miała się swojsko. Muzyka jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po paru turach po prostu trudno uwolnić się od niej. Efekty dźwiękowe jakie towarzyszą nam podczas gry są fajne i nie irytują nam uszu jak to się odbywa w przypadku kilku innych produktów.

Drive: Multiplayer Mayhem podczas rozgrywki kręci 5 role i 15 paylinesów. Bardzo przypuszczalne, że to jest właśnie jednym z motywów tak ogromnego powodzenia tej gry. Spora liczba linii wypłat wpływa bowiem na całkiem pospolite triumfy. Jest to dodatkowo wartość nieustannie odnotowywana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod recenzją – pada tytuł Drive: Multiplayer Mayhem. Drugą wielokrotnie sygnalizowaną sprawą jest z kolei niemały pułap jeśli idzie o najwyższy poziom obstawianego zakładu. Ten z kolei ulokowany został na €1.

Dochodowe warunki i potężne sposobności zwycięstw w Drive: Multiplayer Mayhem

Drive: Multiplayer Mayhem oczywiście nie może się obyć poza tym bez jackpotów i wspomnianych już uprzednio premii. Możliwe, że to formalność, ale lepiej mimo wszystko wyróżnię to, że Drive: Multiplayer Mayhem istotnie używa No jackpoty. Te, równocześnie z nęcącym gratisem jakim jest 19 no deposit free spins on selected slots, umożliwia zyskanie rzeczywiście niebagatelnych finansów, przy krztynie szczęścia nie wydatkując nazbyt wiele bilionu na zakłady!

Powyżej mówiłem o wielu przeróżnych przymiotach gry Drive: Multiplayer Mayhem. Każda tych cech mogłaby być potencjalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako użytkownik obierzesz właśnie Drive: Multiplayer Mayhem, a nie wyrób konkurencji. Mnie osobiście niełatwo zawyrokować, która właściwość jest tą pierwszorzędną, a więc nie będę również narzucał wyboru tobie.