Drinks on the Beach – moja ocena o tej fascynującej grze slotowej

4.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najsłynniejszą grę automatową, jest zadaniem każdego wytwórcy. Pomysłodawcy automatu Drinks on the Beach bez wątpienia sami zresztą nie wiedzieli, że ich twór podbije świat. Gdyby ich zapytać, co sądzę za najważniejszy motor pomyślności swojej gry, mniemam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast postaram się ciut bliżej przestudiować tą grę i przemyśleć się gdzie spoczywa jej pomyślność. Nakłaniam więc do przewertowania tego krótkiego utworu.

Drinks on the Beach to gra opracowana przez Playtech. Nie jest to ich debiutancki produkt, dlatego zapewne mogłeś już do tej pory usłyszeć o tej firmie. Ich inne sloty również okazały się popularne, chociaż definitywnie nie w takim stopniu co Drinks on the Beach. Gra została stworzona przeważnie na korzyść witryny Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zaznajomić się z tym slotem, gdzie będziemy mieć przystęp do najlepszych gratisów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Prosta, ale zapadająca w pamięć stylistyka Drinks on the Beach

Ta gra w swojej esencji w głównej mierze opiera się na Fun co jest swego rodzaju atrybutem charakterystycznym Playtech. Jest to raczej dosyć powszechna symbolika, dlatego lwia cześć fanów slotów będzie miała się swojsko. Kompozycja muzyczna jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po kilku rozgrywkach po prostu trudno odpędzić ją od siebie. Efekty dźwiękowe jakie towarzyszą nam w czasie zmaganie są relaksujące i nie rozdrażniają nam uszu jak to się odbywa w przypadku większości różnych gier.

Drinks on the Beach w czasie gry wykorzystuje 5 bębnów i 20 paylinesów. Dalece przypuszczalne, że to jest właśnie jednym z motorów tak wielkiego powodzenia tej gry. Duża liczba linii wypłat ma wpływ bowiem na stosunkowo liczbe wygrane. Jest to dodatkowo własność nieustannie wspominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod recenzją – zostaje wspomniana nazwa Drinks on the Beach. Drugą najczęściej wspominaną sprawą jest zaś niemały pułap jeśli chodzi o rekordowy szczebel stawianego zakładu. Ten zaś ustanowiony został na €1.

Dochodowe uwarunkowania i duże sposobności zwycięstw w Drinks on the Beach

Drinks on the Beach oczywiście nie może się obyć ponadto bez jackpotów i przytaczanych już wcześniej premii. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej mimo wszystko podkreślę, że Drinks on the Beach faktycznie posiada No jackpoty. Te, wespół z nęcącym gratisem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na zdobycie faktycznie niemałych pieniędzy, przy kapce farta nie wykładając zanadto sporo zarobków na zakłady!

Wyżej wspomniałem o kilku rozlicznych walorach gry Drinks on the Beach. Każda tych cech mogłaby być przypuszczalnie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako użytkownik wybierzesz dokładnie Drinks on the Beach, a nie wyrób konkurencji. Mnie samemu niełatwo rozstrzygnąć, jaka cecha jest tą pierwszorzędną, a więc nie będę również dyktował wyboru tobie.