Dragon Champions – moja opinia o tej zajmującej grze automatowej

4.2 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wymyślić jak najsłynniejszą grę slotową, jest celem każdego twórcy. Autorzy gry Dragon Champions zapewne sami nawet nie wiedzieli, że ich gra tak bardzo się uda. Gdyby ich zapytać, co sądzę za najważniejszy motor sukcesu swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast postaram się ciut bardziej przestudiować tą grę i zastanowić się w czym spoczywa jej pomyślność. Zachęcam dlatego do przeczytania tego krótkiego artykuły.

Dragon Champions to gra wymyślona przez Playtech. Nie jest to ich inicjalny twór, dlatego pewnie mogłeś już wcześniej usłyszeć o tej marce. Ich pozostałe gry także stały się popularne, jakkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu co Dragon Champions. Gra została zrealizowana w szczególności na użytek witryny Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zetknąć się z tym automatem, gdzie będziemy mieć przystęp do najlepszych premii, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale wywołująca zainteresowanie estetyka Dragon Champions

Ta gra w swojej esencji przede wszystkim bazuje na Mythology co jest indywidualnym symbolem typowym dla Playtech. Jest to skądinąd dość rozpowszechniona tematyka, więc lwia cześć miłośników slotów będzie miała się znajomo. Ilustracja muzyczna jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po kilku etapach po prostu trudno odpędzić ją od siebie. Efekty akustyczne jakie sekundują nam podczas rozgrywki są relaksujące i nie szarpią nam uszu jak to się dzieje w razie paru innych publikacji.

Dragon Champions podczas rozgrywki kręci 6 kołowrotków i 4096 linii wypłat. Bardzo możliwe, że to jest właśnie jednym z motorów tak ogromnego powodzenia tej gry. Duża liczba linii wypłat ma wpływ bowiem na względnie wszechobecne zwycięstwa. Jest to ponadto cecha stale wzmiankowana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod publikacją – pada tytuł Dragon Champions. Kolejną często wspominaną materią jest z kolei znaczny próg jeśli idzie o rekordowy stopień stawianego zakładu. Ten z kolei umieszczony jest na €1.

Zyskowne warunki i potężne prawdopodobieństwa wygranych w Dragon Champions

Dragon Champions ma się rozumieć nie może się zadowolić poza tym bez jackpotów i przytaczanych już poprzednio bonusów. Być może to oczywistość, ale lepiej mimo wszystko uwydatnię, że Dragon Champions faktycznie posiada No jackpoty. Te, równocześnie z fascynującym gratisem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na zyskanie faktycznie dużych funduszy, przy odrobinie uśmiechu losu nie wydatkując zbyt dużo zarobków na zakłady!

Wcześniej mówiłem o paru rozlicznych walorach gry Dragon Champions. Każda tych wartości może być teoretycznie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako gracz obierzesz właśnie Dragon Champions, a nie automat konkurencji. Mnie samemu niełatwo postanowić, jaka cecha jest tą podstawową, zatem nie będę także dyktował selekcji tobie.