Double Dragons – moja wizja o tej fascynującej grze automatowej

4.3 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

To jak stworzyć jak najlepszą grę slotową, jest celem każdego wytwórcy. Pomysłodawcy slotu Double Dragons najprawdopodobniej sami zresztą nie wiedzieli, że ich gra podbije świat. Gdyby ich podpytać, co uważają za podstawowy bodziec sukcesu swojej gry, uważam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast dołożę starań, aby trochę bardziej obadać tą grę i pomyśleć się w czym tkwi jej wzlost. Nakłaniam dlatego do przestudiowania tego krótkiego tekstu.

Double Dragons to gra utworzona przez yggdrasil. Nie jest to ich debiutancki wytwór, zatem prawdopodobnie mogłeś już do tej pory usłyszeć o tej marce. Ich pozostałe gry również stały się znane, chociaż bez wątpienia nie w takim stopniu jak Double Dragons. Gra została wytworzona przede wszystkim na użytek strony Mr Green. To właśnie najlepiej na ich stronie zapoznać się z tym slotem, gdzie będziemy mieć dostęp do bardzo dobrych premii, jak na przykład do 100 € i 100 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale wywołująca zainteresowanie estetyka Double Dragons

Ta gra w swojej tematyce szczególnie odwołuje się do Mythology co jest unikalnym atrybutem charakterystycznym yggdrasil. Jest to jednak relatywnie rozpowszechniona tematyka, dlatego lwia cześć miłośników slotów będzie czuła się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po paru turach wprost trudno uwolnić się od niej. Efekty audialne jakie pomagają nam podczas zmaganie są relaksujące i nie irytują nam uszu jak to się odbywa w przypadku kilku dalszych gier.

Double Dragons w czasie rozgrywki wykorzystuje 5 bębnów i 20 paylinesów. Wiele prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z motywów tak wielkiego sukcesu tej gry. Znaczna ilość linii wypłat oddziałuje bowiem na stosunkowo wszechobecne powodzenia. Jest to ponadto właściwość zawsze przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na forum albo pod artykułem – zostaje wspomniana tytuł Double Dragons. Następną najczęściej napomykaną kwestią jest zaś wielki próg jeśli idzie o ostateczny stopień obstawianego zakładu. Ten zaś umieszczony jest na €100.

Korzystne uwarunkowania i zawrotne sposobności zwycięstw w Double Dragons

Double Dragons naturalnie nie może się obejść ponadto bez jackpotów i wymienianych już powyżej bonusów. Zapewne to oczywistość, ale lepiej mimo wszystko wyróżnię to, że Double Dragons naprawdę ma No jackpoty. Te, równocześnie z pociągającym gratisem jakim jest do 100 € i 100 darmowych spinów, daje szansę na zyskanie faktycznie poważnych pieniędzy, przy krztynie powodzenia nie wydatkując zbyt sporo gotówki na zakłady!

Wyżej wspomniałem o kilku rozlicznych plusach slotu Double Dragons. Każda tych właściwości może być teoretycznie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako gracz obierzesz dokładnie Double Dragons, a nie wyrób konkurencji. Mnie osobiście trudno postanowić, jaka cecha jest tą podstawową, a więc nie będę także dyktował wyboru tobie.