Deco Diamonds – nasza ocena o tej zajmującej grze automatowej

4.3 /5
100% do 200 EUR Play Now

W jaki sposób zbudować jak najpopularniejszą grę slotową, jest dylematem każdego wytwórcy. Autorzy automatu Deco Diamonds najprawdopodobniej sami zresztą nie wiedzieli, że ich program podbije świat. Gdyby ich podpytać, co biorą za podstawowy powód pomyślności swojej gry, sądzę, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś postaram się ciut bardziej obadać tą grę i pomyśleć się w którym miejscu spoczywa jej wzlost. Nakłaniam dlatego do przeczytania tego krótkiego opisu.

Deco Diamonds to gra wymyślona przez JustForTheWin. Nie jest to ich pierwszy wytwór, więc zapewne mogłeś już przedtem dowiedzieć się o tej nazwie. Ich pozostałe gry również stały się popularne, jakkolwiek zdecydowanie nie w takim stopniu jak Deco Diamonds. Gra została stworzona głównie na potrzeby witryny NetBet. To właśnie najkorzystniej na ich witrynie zapoznać się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać przystęp do świetnych bonusów, jak na przykład 100% do 200 EUR.

Zwyczajna, ale absorbująca estetyka Deco Diamonds

Ta gra w swojej tematyce w głównej mierze bazuje na Gambling co jest charakterystycznym symbolem typowym dla JustForTheWin. Jest to zresztą stosunkowo pospolita tematyka, dlatego gros fanów automatów będzie czuła się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po paru etapach wręcz ciężko uwolnić się od niej. Efekty foniczne jakie towarzyszą nam w czasie rozgrywki są fajne i nie drażnią nam uszu jak to się dzieje w kwestii większości dalszych gier.

Deco Diamonds w momencie gry obraca 5 kołowrotków i 9 paylinesów. Dalece przypuszczalne, że to jest właśnie jednym z czynników tak istotnego sukcesu tej gry. Duża ilość linii wypłat wpływa bowiem na stosunkowo pospolite powodzenia. Jest to ponadto właściwość najczęściej odnotowywana, gdy gdzieś w Internecie – na forum lub pod publikacją – zostaje wspomniana nazwa Deco Diamonds. Drugą najczęściej sygnalizowaną rzeczą jest z kolei wysoki pułap jeśli idzie o rekordowy szczebel stawianego zakładu. Ten zaś umieszczony został na €100.

Opłacalne uwarunkowania i potężne prawdopodobieństwa nagród w Deco Diamonds

Deco Diamonds naturalnie nie jest w stanie się obyć ponadto bez jackpotów i przytaczanych już powyżej premii. Zapewne to oczywistość, ale lepiej jednakże uwydatnię, że Deco Diamonds naprawdę używa No jackpoty. Te, równocześnie z interesującym gratisem jakim jest 100% do 200 EUR, daje szansę na zdobycie rzeczywiście niemałych finansów, przy odrobince pomyślności nie wydając zbytnio dużo pieniędzy na zakłady!

Powyżej rozpisywałem się o kilku rozlicznych plusach slotu Deco Diamonds. Każda tych właściwości może być potencjalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako klient wybierzesz dokładnie Deco Diamonds, a nie produkt konkurencji. Mnie samemu ciężko uzgodnić, która właściwość jest tą sztandarową, zatem nie będę też narzucał wyboru tobie.