Dead or Alive – moja wizja o tej pasjonującej grze slotowej

4.9 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób zbudować jak najsłynniejszą grę automatową, jest zadaniem każdego wytwórcy. Inspiratorzy automatu Dead or Alive bez wątpienia sami zresztą nie spodziewali się, że ich twór zyska taką sławę. Gdyby ich podpytać, co uważają za główny powód sukcesu swojej gry, mniemam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja tymczasem postaram się nieco bliżej prześwietlić tą grę i zastanowić się w czym znajduje się jej powodzenie. Nakłaniam więc do przeczytania tego lakonicznego opisu.

Dead or Alive to gra stworzona przez NetEnt. Nie jest to ich inicjalny twór, dlatego pewnie mogłeś już przedtem przeczytać o tej marce. Ich inne sloty także okazały się modne, jakkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu jak Dead or Alive. Gra została wytworzona przeważnie na korzyść witryny Mr Green. To właśnie najkorzystniej na ich witrynie zaznajomić się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać przystęp do najdroższych gratisów, takich jak do 100 € i 100 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale przyciągająca uwagę tematyka Dead or Alive

Ta gra w swojej myśli przewodniej szczególnie bierze za podstawę Wild Wild West co jest unikalnym atrybutem charakterystycznym NetEnt. Jest to jednak relatywnie popularna tematyka, więc większość amatorów slotów będzie miała się swobodnie. Kompozycja muzyczna jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po kilku turach wręcz niełatwo odpędzić ją od siebie. Efekty akustyczne jakie sekundują nam podczas zmaganie są relaksujące i nie rozdrażniają nam uszu jak to się dokonuje w wypadku wielu innych produktów.

Dead or Alive w czasie gry obraca 5 role i 9 paylinesów. Istotnie prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z powodów tak wielkiego powodzenia tej gry. Spora ilość paylinesów oddziałuje bowiem na relatywnie liczbe wygrane. Jest to też cecha wielokrotnie nadmieniana, gdy gdzieś w Internecie – na forum albo pod recenzją – zostaje wspomniana nazwa Dead or Alive. Kolejną najczęściej wzmiankowaną kwestią jest zaś znaczny próg jeśli idzie o ostateczny poziom stawianego zakładu. Ten z kolei ulokowany został na €25.

Korzystne warunki i zawrotne prawdopodobieństwa wygranych w Dead or Alive

Dead or Alive naturalnie nie jest w stanie się obyć dodatkowo bez jackpotów i wymienianych już poprzednio bonusów. Zapewne to formalność, ale lepiej wszelako wyróżnię to, że Dead or Alive istotnie ma No jackpoty. Te, razem z atrakcyjnym gratisem jakim jest do 100 € i 100 darmowych spinów, daje szansę na wygranie rzeczywiście dużych pieniędzy, przy odrobinie powodzenia nie wydając zbytnio wiele pieniędzy na zakłady!

Wcześniej pisałem o kilku rozmaitych plusach slotu Dead or Alive. Każda tych cech mogłaby być przypuszczalnie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako hazardzista wybierzesz właśnie Dead or Alive, a nie slot konkurencji. Mnie samemu trudno postanowić, jaka właściwość jest tą podstawową, a więc nie będę także nakazywał selekcji tobie.