Daring Dave & the Eye of Ra – moja opinia o tej zajmującej grze automatowej

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób stworzyć jak najlepszą grę automatową, jest celem każdego twórcy. Autorzy automatu Daring Dave & the Eye of Ra zapewne sami zresztą nie byli świadomi, że ich produkt tak bardzo się uda. Gdyby ich zagadnąć, co biorą za główny powód sukcesu swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem postaram się trochę bardziej przestudiować tą grę i przemyśleć się gdzie tkwi jej pomyślność. Nakłaniam więc do przeczytania tego krótkiego opisu.

Daring Dave & the Eye of Ra to gra opracowana przez Playtech. Nie jest to ich debiutancki produkt, zatem zapewne mogłeś już do tej pory usłyszeć o tej marce. Ich pozostałe automaty również stały się znane, chociaż zdecydowanie nie w takim stopniu jak Daring Dave & the Eye of Ra. Gra została stworzona głównie na korzyść strony Casino.com. To właśnie najlepiej na ich stronie zaznajomić się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać dostęp do bardzo dobrych bonusów, przypominających 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale przyciągająca uwagę estetyka Daring Dave & the Eye of Ra

Ta gra w swojej symbolice głównie bazuje na Egypt co jest indywidualnym atrybutem typowym dla Playtech. Jest to raczej relatywnie powszechna symbolika, więc gros fanów gier hazardowych będzie miała się znajomo. Muzyka jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po paru turach po prostu trudno pozbyć się jej z głowy. Efekty audialne jakie sekundują nam w ciągu gry są relaksujące i nie irytują nam uszu jak to się dzieje w przypadku paru dalszych gier.

Daring Dave & the Eye of Ra w czasie rozgrywki obraca N/A kołowrotków i N/A paylinesów. Wiele prawdopodobne, że to jest akurat jednym z motorów tak ogromnego sukcesu tej gry. Duża liczba linii wypłat oddziałuje bowiem na stosunkowo wielokrotne triumfy. Jest to ponadto wartość nieustannie odnotowywana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod publikacją – zostaje wspomniana określenie Daring Dave & the Eye of Ra. Następną najczęściej wzmiankowaną kwestią jest z kolei wielki pułap jeśli idzie o rekordowy stopień obstawianego zakładu. Ten tymczasem ustanowiony został na €25.

Korzystne warunki i duże perspektywy zwycięstw w Daring Dave & the Eye of Ra

Daring Dave & the Eye of Ra oczywiście nie jest w stanie się obejść ponadto bez jackpotów i przytaczanych już poprzednio gratisów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej wszelako uwydatnię, że Daring Dave & the Eye of Ra naprawdę używa No jackpoty. Te, równocześnie z zachęcającym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zyskanie faktycznie poważnych pieniędzy, przy krztynie uśmiechu losu nie wydatkując zbytnio dużo gotówki na zakłady!

Powyżej pisałem o wielu rozlicznych pozytywach gry Daring Dave & the Eye of Ra. Każda tych właściwości mogłaby być potencjalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako hazardzista upatrzysz sobie dokładnie Daring Dave & the Eye of Ra, a nie wyrób konkurencji. Mnie osobiście niełatwo zdecydować, która właściwość jest tą sztandarową, a więc nie będę też narzucał wyboru tobie.