Da Vinci’s Vault – nasza opinia o tej pociągającej grze automatowej

4.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób zbudować jak najmodniejszą grę slotową, jest dylematem każdego producenta. Autorzy gry Da Vinci’s Vault zapewne sami nawet nie wiedzieli, że ich program podbije świat. Gdyby ich zagadnąć, co odbierają za główny powód powodzenia swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś zrobię wszystko, by ciut bliżej zanalizować tą grę i rozpatrzyć się w czym znajduje się jej powodzenie. Nakłaniam dlatego do przewertowania tego lakonicznego tekstu.

Da Vinci’s Vault to gra stworzona przez Playtech. Nie jest to ich początkowy produkt, dlatego zapewne mogłeś już do tej pory przeczytać o tej firmie. Ich pozostałe gry także stały się rozchwytywan, aczkolwiek zdecydowanie nie w takim stopniu co Da Vinci’s Vault. Gra została wytworzona głównie na użytek witryny Casino.com. To dokładnie najkorzystniej na ich witrynie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać dostęp do bardzo dobrych gratisów, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale absorbująca tematyka Da Vinci’s Vault

Ta gra w swojej tematyce głównie bazuje na Art co jest indywidualnym znakiem rozpoznawczym Playtech. Jest to skądinąd relatywnie rozpowszechniona symbolika, dlatego lwia cześć fanów gier hazardowych będzie czuła się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po paru rozgrywkach wprost nie sposób uwolnić się od niej. Efekty foniczne jakie akompaniują nam podczas rozgrywki są miłe i nie podrażniają nam uszu jak to się dokonuje w razie większości innych produktów.

Da Vinci’s Vault podczas gry kręci 5 role i 20 paylinesów. Dalece przypuszczalne, że to jest właśnie jednym z motywów tak dużego powodzenia tej gry. Niemała ilość linii wypłat przekłada się bowiem na dosyć liczbe zwycięstwa. Jest to także własność zawsze przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod publikacją – pada określenie Da Vinci’s Vault. Drugą często wspominaną rzeczą jest z kolei niemały limit jeśli idzie o rekordowy stopień obstawianego zakładu. Ten tymczasem ustanowiony został na €100.

Korzystne uwarunkowania i zawrotne możliwości zwycięstw w Da Vinci’s Vault

Da Vinci’s Vault naturalnie nie może się zadowolić także bez jackpotów i wspomnianych już wcześniej premii. Być może to oczywistość, ale lepiej jednakże podkreślę, że Da Vinci’s Vault naprawdę używa No jackpoty. Te, wespół z interesującym bonusem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na wygranie naprawdę pokaźnych pieniędzy, przy krztynie farta nie wydając nazbyt dużo gotówki na zakłady!

Wyżej rozpisywałem się o wielu rozmaitych zaletach gry Da Vinci’s Vault. Każda tych cech mogłaby być potencjalnie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako klient obierzesz dokładnie Da Vinci’s Vault, a nie slot konkurencji. Mnie osobiście trudno rozstrzygnąć, która cecha jest tą główną, a więc nie będę też narzucał wyboru tobie.