Cosmic Disco – nasza ocena o tej zajmującej grze slotowej

3.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób zbudować jak najmodniejszą grę automatową, jest celem każdego twórcy. Inspiratorzy automatu Cosmic Disco zapewne sami nawet nie byli świadomi, że ich program zyska taką sławę. Gdyby ich podpytać, co odbierają za najistotniejszy powód pomyślności swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast dołożę starań, aby ciut bliżej prześwietlić tą grę i zastanowić się w czym znajduje się jej pomyślność. Zachęcam więc do odczytania tego lakonicznego opisu.

Cosmic Disco to gra wymyślona przez Playtech. Nie jest to ich debiutancki wytwór, dlatego pewnie mogłeś już wcześniej przeczytać o tej firmie. Ich pozostałe automaty także okazały się popularne, aczkolwiek definitywnie nie w takim stopniu co Cosmic Disco. Gra została stworzona głównie na korzyść witryny Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zetknąć się z tym tytułem, gdzie będziemy mieć dostęp do świetnych premii, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale przyciągająca uwagę konwencja Cosmic Disco

Ta gra w swojej tematyce w głównej mierze odwołuje się do Music co jest swego rodzaju znakiem reprezentacyjnym Playtech. Jest to raczej relatywnie pospolita tematyka, więc lwia cześć amatorów gier hazardowych będzie miała się swojsko. Ilustracja muzyczna jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po paru rozgrywkach po prostu nie sposób odpędzić ją od siebie. Efekty akustyczne jakie sekundują nam w trakcie zmaganie są miłe i nie irytują nam uszu jak to się dzieje w razie paru różnych gier.

Cosmic Disco w momencie gry kręci 5 role i 25 paylinesów. Dalece przypuszczalne, że to jest akurat jednym z powodów tak ogromnego sukcesu tej gry. Niemała suma linii wypłat oddziałuje bowiem na stosunkowo częste zwycięstwa. Jest to ponadto cecha najczęściej przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod recenzją – zostaje wspomniana tytuł Cosmic Disco. Kolejną najczęściej wspominaną rzeczą jest z kolei wielki pułap jeśli chodzi o graniczy poziom obstawianego zakładu. Ten z kolei ulokowany jest na €100.

Dochodowe warunki i zawrotne możliwości nagród w Cosmic Disco

Cosmic Disco naturalnie nie może się zadowolić także bez jackpotów i przytaczanych już powyżej bonusów. Zapewne to formalność, ale lepiej jednak zaakcentuję, że Cosmic Disco naprawdę używa No jackpoty. Te, wraz z fascynującym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, umożliwia zdobycie naprawdę niemałych finansów, przy odrobinie farta nie wydatkując zbyt wiele pieniędzy na zakłady!

Wcześniej wspomniałem o wielu różnorodnych pozytywach gry Cosmic Disco. Każda tych właściwości może być teoretycznie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako gracz wskażesz właśnie Cosmic Disco, a nie automat konkurencji. Mnie samemu ciężko rozstrzygnąć, jaka cecha jest tą podstawową, a więc nie będę też narzucał wyboru tobie.