Cops n’Robbers – moja opinia o tej pasjonującej grze slotowej

3.7 /5
100% do 200 EUR Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najmodniejszą grę slotową, jest dylematem każdego wytwórcy. Pomysłodawcy slotu Cops n’Robbers bez wątpienia sami nawet nie wiedzieli, że ich gra podbije świat. Gdyby ich zagadnąć, co biorą za najistotniejszy motyw powodzenia swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast zrobię wszystko, by nieco bliżej przestudiować tą grę i rozpatrzyć się w czym tkwi jej powodzenie. Zachęcam więc do odczytania tego niedługiego artykuły.

Cops n’Robbers to gra wymyślona przez Novomatic. Nie jest to ich debiutancki twór, zatem prawdopodobnie mogłeś już do tej pory dowiedzieć się o tej marce. Ich pozostałe sloty też stały się znane, jakkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu jak Cops n’Robbers. Gra została wyprodukowana przede wszystkim na użytek witryny NetBet. To właśnie najkorzystniej na ich witrynie zapoznać się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać dostęp do świetnych gratisów, podobnych do 100% do 200 EUR.

Łatwa, ale wywołująca zainteresowanie estetyka Cops n’Robbers

Ta gra w swojej esencji głównie odwołuje się do Cartoons co jest unikalnym identyfikatorem rozpoznawczym Novomatic. Jest to jednak stosunkowo popularna symbolika, więc większość fanów slotów będzie miała się znajomo. Ilustracja muzyczna jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po paru turach wprost niełatwo pozbyć się jej z głowy. Efekty audialne jakie pomagają nam w trakcie zmaganie są miłe i nie rozdrażniają nam uszu jak to się zdarza w kwestii kilku dalszych produktów.

Cops n’Robbers w czasie rozgrywki używa 5 bębnów i 20 paylinesów. Mocno możliwe, że to jest właśnie jednym z motywów tak ogromnego sukcesu tej gry. Pokaźna suma linii wypłat rzutuje bowiem na całkiem częste wygrane. Jest to także wartość zawsze wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod publikacją – zostaje wspomniana tytuł Cops n’Robbers. Drugą najczęściej wspominaną kwestią jest zaś duży próg jeśli chodzi o graniczy stopień stawianego zakładu. Ten z kolei umieszczony został na €10.

Dochodowe uwarunkowania i wielkie możliwości nagród w Cops n’Robbers

Cops n’Robbers ma się rozumieć nie jest w stanie się obejść dodatkowo bez jackpotów i wymienianych już przedtem premii. Możliwe, że to formalność, ale lepiej wszelako zaznaczę, że Cops n’Robbers faktycznie posiada No jackpoty. Te, równocześnie z fascynującym bonusem jakim jest 100% do 200 EUR, daje szansę na zdobycie istotnie niebagatelnych pieniędzy, przy krztynie uśmiechu losu nie wydatkując zanadto sporo bilionu na zakłady!

Powyżej pisałem o kilku przeróżnych pozytywach automatu Cops n’Robbers. Każda tych cech może być teoretycznie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako klient wybierzesz dokładnie Cops n’Robbers, a nie produkt konkurencji. Mnie osobiście nielekko zdecydować, która cecha jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę również nakazywał selekcji tobie.