Butterfly Staxx – nasza ocena o tej fascynującej grze automatowej

4.4 /5
100% do 200 EUR Play Now

W jaki sposób wykonać jak najmodniejszą grę automatową, jest zadaniem każdego producenta. Inspiratorzy gry Butterfly Staxx z pewnością sami nawet nie spodziewali się, że ich twór odniesie taki sukces. Gdyby ich podpytać, co sądzę za podstawowy motyw powodzenia swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś postaram się ciut bardziej zanalizować tą grę i zastanowić się w którym miejscu spoczywa jej pomyślność. Nakłaniam więc do przewertowania tego niedługiego opisu.

Butterfly Staxx to gra wymyślona przez NetEnt. Nie jest to ich debiutancki wytwór, dlatego prawdopodobnie mogłeś już przedtem usłyszeć o tej firmie. Ich inne gry również okazały się popularne, choć zdecydowanie nie w takim stopniu co Butterfly Staxx. Gra została stworzona przede wszystkim na użytek strony NetBet. To właśnie najoptymalniej na ich stronie zaznajomić się z tym tytułem, gdzie będziemy mieć dojście do świetnych bonusów, podobnych do 100% do 200 EUR.

Nieskomplikowana, ale zapadająca w pamięć estetyka Butterfly Staxx

Ta gra w swojej esencji głównie bazuje na Futuristic co jest charakterystycznym symbolem reprezentacyjnym NetEnt. Jest to jednak dość pospolita tematyka, więc większość miłośników slotów będzie czuła się znajomo. Muzyka jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po paru rundach wręcz niełatwo pozbyć się jej z głowy. Efekty foniczne jakie towarzyszą nam podczas gry są relaksujące i nie szarpią nam uszu jak to się odbywa w kwestii większości dalszych gier.

Butterfly Staxx w czasie gry kręci 5 role i 40 linii wypłat. Istotnie prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z motorów tak istotnego powodzenia tej gry. Spora ilość linii wypłat ma wpływ bowiem na względnie liczbe powodzenia. Jest to też cecha najczęściej przypominana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod artykułem – zostaje wspomniana nazwa Butterfly Staxx. Następną wielokrotnie wzmiankowaną rzeczą jest z kolei duży pułap jeśli idzie o graniczy poziom obstawianego zakładu. Ten zaś ustanowiony został na €50.

Zyskowne warunki i potężne perspektywy nagród w Butterfly Staxx

Butterfly Staxx naturalnie nie może się zadowolić dodatkowo bez jackpotów i wspomnianych już powyżej bonusów. Być może to oczywistość, ale lepiej mimo wszystko zaznaczę, że Butterfly Staxx rzeczywiście ma No jackpoty. Te, równocześnie z atrakcyjnym bonusem którym jest 100% do 200 EUR, pozwala na zdobycie rzeczywiście niebagatelnych funduszy, przy krztynie powodzenia nie wydając zbyt dużo gotówki na zakłady!

Wyżej mówiłem o wielu przeróżnych plusach automatu Butterfly Staxx. Każda tych właściwości może być przypuszczalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako użytkownik upatrzysz sobie dokładnie Butterfly Staxx, a nie towar konkurencji. Mnie samemu trudno zawyrokować, jaka właściwość jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę także dyktował wyboru tobie.