Burning Wins – moja opinia o tej pociągającej grze slotowej

4.3 /5
100% do 200 EUR Play Now

To jak zbudować jak najsłynniejszą grę automatową, jest zadaniem każdego producenta. Kreatorzy gry Burning Wins najprawdopodobniej sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich produkt zyska taką sławę. Gdyby ich zapytać, co uważają za główny powód sukcesu swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem zrobię wszystko, by ciut bardziej zanalizować tą grę i rozpatrzyć się gdzie tkwi jej pomyślność. Zapraszam więc do przewertowania tego niedługiego utworu.

Burning Wins to gra stworzona przez Playson. Nie jest to ich inicjalny wytwór, toteż pewnie mogłeś już dawniej przeczytać o tej nazwie. Ich inne sloty też stały się rozchwytywan, aczkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu jak Burning Wins. Gra została wyprodukowana przede wszystkim na potrzeby kasyna NetBet. To dokładnie najlepiej na ich witrynie zapoznać się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać dostęp do najlepszych bonusów, przypominających 100% do 200 EUR.

Zwyczajna, ale absorbująca estetyka Burning Wins

Ta gra w swojej esencji przede wszystkim opiera się na Fun co jest indywidualnym atrybutem reprezentacyjnym Playson. Jest to raczej relatywnie pospolita tematyka, dlatego większość fanów automatów będzie miała się jak w domu. Ilustracja muzyczna jest interesująca i całkiem wpada w ucho. Po paru rundach po prostu ciężko odpędzić ją od siebie. Efekty dźwiękowe jakie towarzyszą nam w czasie rozgrywki są miłe i nie irytują nam uszu jak to się dokonuje w razie kilku różnych tytułów.

Burning Wins podczas gry wykorzystuje N/A kołowrotków i N/A linii wypłat. Bardzo możliwe, że to jest właśnie jednym z motywów tak ogromnego powodzenia tej gry. Znaczna liczba linii wypłat oddziałuje bowiem na dosyć wielokrotne triumfy. Jest to też wartość stale przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod artykułem – zostaje wspomniana określenie Burning Wins. Drugą często wspominaną kwestią jest zaś wielki limit jeśli chodzi o ostateczny szczebel obstawianego zakładu. Ten natomiast ustanowiony został na €2.5.

Opłacalne uwarunkowania i zawrotne perspektywy zwycięstw w Burning Wins

Burning Wins naturalnie nie może się obejść ponadto bez jackpotów i wspomnianych już uprzednio gratisów. Możliwe, że to formalność, ale lepiej wszelako wyróżnię to, że Burning Wins naprawdę posiada No jackpoty. Te, wespół z nęcącym bonusem którym jest 100% do 200 EUR, pozwala na zdobycie naprawdę niebagatelnych finansów, przy kapce farta nie wydatkując zanadto sporo pieniędzy na zakłady!

Wyżej notowałem o kilku rozlicznych przymiotach slotu Burning Wins. Każda tych właściwości może być teoretycznie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako gracz wskażesz dokładnie Burning Wins, a nie towar konkurencji. Mnie samemu nielekko zdecydować, która cecha jest tą najlepszą, a więc nie będę także wskazywał wyboru tobie.