Buffalo Blitz – moja ocena o tej fascynującej grze slotowej

4.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wykreować jak najsłynniejszą grę slotową, jest dylematem każdego producenta. Inspiratorzy automatu Buffalo Blitz z pewnością sami nawet nie zdawali sobie sprawy, że ich gra zyska taką sławę. Gdyby ich spytać, co biorą za najistotniejszy motyw powodzenia swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś zrobię wszystko, by nieco bliżej zanalizować tą grę i przemyśleć się w czym tkwi jej pomyślność. Zapraszam dlatego do przeczytania tego niedługiego utworu.

Buffalo Blitz to gra utworzona przez Playtech. Nie jest to ich inicjalny produkt, więc prawdopodobnie mogłeś już wcześniej przeczytać o tej nazwie. Ich pozostałe gry też okazały się rozchwytywan, chociaż ewidentnie nie w takim stopniu jak Buffalo Blitz. Gra została wyprodukowana przede wszystkim na potrzeby kasyna Casino.com. To właśnie najlepiej na ich stronie zapoznać się z tym tytułem, gdzie będziemy mieć dostęp do świetnych bonusów, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale przyciągająca uwagę konwencja Buffalo Blitz

Ta gra w swojej tematyce w głównej mierze bazuje na Animals co jest charakterystycznym atrybutem charakterystycznym Playtech. Jest to skądinąd dość rozpowszechniona tematyka, dlatego gros miłośników gier hazardowych będzie miała się znajomo. Ilustracja muzyczna jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po paru etapach po prostu ciężko wyrzucić ją z głowy. Efekty dźwiękowe jakie akompaniują nam w trakcie zmaganie są sympatyczne i nie irytują nam uszu jak to się dokonuje w kwestii kilku różnych produktów.

Buffalo Blitz w czasie gry wykorzystuje 5 bębnów i 4096 linii wypłat. Istotnie przypuszczalne, że to jest akurat jednym z motywów tak istotnego powodzenia tej gry. Niemała liczba paylinesów przekłada się bowiem na dosyć wszechobecne triumfy. Jest to także właściwość nieustannie nadmieniana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod recenzją – pada określenie Buffalo Blitz. Drugą często sygnalizowaną kwestią jest zaś wielki pułap jeśli idzie o ostateczny szczebel obstawianego zakładu. Ten z kolei ulokowany został na €50.

Dochodowe warunki i duże prawdopodobieństwa nagród w Buffalo Blitz

Buffalo Blitz ma się rozumieć nie może się obejść dodatkowo bez jackpotów i wspomnianych już uprzednio gratisów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednak zaakcentuję, że Buffalo Blitz naprawdę ma No jackpoty. Te, wespół z atrakcyjnym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na wygranie naprawdę poważnych finansów, przy kapce farta nie wydając zanadto wiele pieniędzy na zakłady!

Wcześniej rozpisywałem się o wielu przeróżnych zaletach slotu Buffalo Blitz. Każda tych właściwości może być przypuszczalnie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako użytkownik wybierzesz właśnie Buffalo Blitz, a nie towar konkurencji. Mnie osobiście trudno zawyrokować, jaka cecha jest tą podstawową, zatem nie będę również wskazywał wyboru tobie.