Book of Dead – moja opinia o tej zajmującej grze slotowej

4.4 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

To jak wykreować jak najmodniejszą grę automatową, jest dylematem każdego twórcy. Pomysłodawcy slotu Book of Dead zapewne sami nawet nie spodziewali się, że ich twór tak bardzo się uda. Gdyby ich spytać, co odbierają za najistotniejszy bodziec pomyślności swojej gry, mniemam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem spróbuję nieco bardziej przestudiować tą grę i zastanowić się gdzie tkwi jej wzlost. Zapraszam więc do przewertowania tego zwięzłego artykuły.

Book of Dead to gra stworzona przez Play’n Go. Nie jest to ich debiutancki wytwór, toteż prawdopodobnie mogłeś już wcześniej dowiedzieć się o tej marce. Ich inne sloty także okazały się rozchwytywan, jakkolwiek definitywnie nie w takim stopniu jak Book of Dead. Gra została zrealizowana przeważnie na korzyść kasyna Mr Green. To właśnie najoptymalniej na ich witrynie zapoznać się z tym slotem, gdzie będziemy mieć dostęp do świetnych gratisów, jak na przykład do 100 € i 100 darmowych spinów.

Łatwa, ale przyciągająca uwagę estetyka Book of Dead

Ta gra w swojej symbolice przede wszystkim odwołuje się do Egypt co jest charakterystycznym atrybutem charakterystycznym Play’n Go. Jest to jednak dosyć rozpowszechniona symbolika, dlatego większość miłośników automatów będzie czuła się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po paru turach wręcz ciężko pozbyć się jej z głowy. Efekty foniczne jakie towarzyszą nam podczas zmaganie są fajne i nie drażnią nam uszu jak to się odbywa w przypadku kilku dalszych publikacji.

Book of Dead w momencie gry wykorzystuje 5 kołowrotków i 10 paylinesów. Mocno możliwe, że to jest właśnie jednym z powodów tak wielkiego sukcesu tej gry. Niemała liczba linii wypłat przekłada się bowiem na względnie liczbe powodzenia. Jest to też wartość zawsze wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod recenzją – zostaje wspomniana nazwa Book of Dead. Drugą często wspominaną kwestią jest z kolei wysoki limit jeśli chodzi o graniczy poziom stawianego zakładu. Ten zaś ustanowiony został na €10.

Zyskowne warunki i ogromne perspektywy zwycięstw w Book of Dead

Book of Dead oczywiście nie może się obejść dodatkowo bez jackpotów i wymienianych już poprzednio bonusów. Być może to formalność, ale lepiej jednak uwydatnię, że Book of Dead rzeczywiście używa No jackpoty. Te, razem z nęcącym bonusem jakim jest do 100 € i 100 darmowych spinów, pozwala na wygranie rzeczywiście niemałych pieniędzy, przy krztynie pomyślności nie wydając nazbyt sporo pieniędzy na zakłady!

Powyżej wspomniałem o wielu rozlicznych zaletach gry Book of Dead. Każda tych cech mogłaby być przypuszczalnie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako gracz upatrzysz sobie właśnie Book of Dead, a nie slot konkurencji. Mnie samemu ciężko rozstrzygnąć, która cecha jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę również wskazywał wyboru tobie.