Bonanza – moja ocena o tej interesującej grze slotowej

5.0 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykonać jak najsłynniejszą grę slotową, jest celem każdego wytwórcy. Autorzy slotu Bonanza najprawdopodobniej sami nawet nie wiedzieli, że ich gra zyska taką sławę. Gdyby ich zagadnąć, co odbierają za podstawowy bodziec powodzenia swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś postaram się ciut bliżej zanalizować tą grę i pomyśleć się gdzie tkwi jej wzlost. Namawiam więc do przestudiowania tego niedługiego tekstu.

Bonanza to gra utworzona przez Big Time Gaming. Nie jest to ich pierwszy twór, zatem prawdopodobnie mogłeś już uprzednio przeczytać o tej nazwie. Ich inne sloty również okazały się znane, chociaż definitywnie nie w takim stopniu jak Bonanza. Gra została stworzona głównie na użytek strony Mr Green. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zaznajomić się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać dostęp do najdroższych gratisów, takich jak do 100 € i 100 darmowych spinów.

Prosta, ale wywołująca zainteresowanie konwencja Bonanza

Ta gra w swojej tematyce przede wszystkim bazuje na Fun co jest indywidualnym atrybutem reprezentacyjnym Big Time Gaming. Jest to jednak dość rozpowszechniona symbolika, więc większość miłośników gier hazardowych będzie miała się jak w domu. Muzyka jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po paru etapach po prostu niełatwo odpędzić ją od siebie. Efekty dźwiękowe jakie sekundują nam podczas rozgrywki są relaksujące i nie drażnią nam uszu jak to się dokonuje w wypadku większości innych publikacji.

Bonanza w momencie gry używa 6 role i N/A linii wypłat. Mocno prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z motorów tak kolosalnego sukcesu tej gry. Niemała suma paylinesów ma wpływ bowiem na dosyć częste powodzenia. Jest to ponadto wartość wielokrotnie nadmieniana, gdy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod artykułem – pada tytuł Bonanza. Kolejną często napomykaną materią jest zaś niemały pułap jeśli chodzi o graniczy poziom obstawianego zakładu. Ten zaś ulokowany został na €10.

Opłacalne warunki i duże prawdopodobieństwa nagród w Bonanza

Bonanza oczywiście nie jest w stanie się zadowolić również bez jackpotów i wspomnianych już wcześniej premii. Zapewne to formalność, ale lepiej wszelako podkreślę, że Bonanza rzeczywiście posiada No jackpoty. Te, razem z atrakcyjnym bonusem jakim jest do 100 € i 100 darmowych spinów, dopuszcza zdobycie istotnie dużych pieniędzy, przy odrobince pomyślności nie wydatkując zbytnio sporo gotówki na zakłady!

Wcześniej notowałem o kilku rozmaitych plusach gry Bonanza. Każda tych cech mogłaby być przypuszczalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako hazardzista obierzesz właśnie Bonanza, a nie produkt konkurencji. Mnie samemu ciężko uzgodnić, która właściwość jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę też wskazywał wyboru tobie.