Blood Suckers – nasza wizja o tej pasjonującej grze automatowej

4.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wykonać jak najmodniejszą grę slotową, jest zagadką każdego twórcy. Kreatorzy automatu Blood Suckers z pewnością sami zresztą nie spodziewali się, że ich gra zyska taką sławę. Gdyby ich spytać, co odbierają za najważniejszy powód sukcesu swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś spróbuję trochę bliżej obadać tą grę i pomyśleć się gdzie spoczywa jej pomyślność. Namawiam dlatego do przewertowania tego zwięzłego opisu.

Blood Suckers to gra stworzona przez NetEnt. Nie jest to ich debiutancki twór, zatem pewnie mogłeś już do tej pory przeczytać o tej nazwie. Ich inne gry także stały się rozchwytywan, choć zdecydowanie nie w takim stopniu co Blood Suckers. Gra została wyprodukowana w szczególności na potrzeby strony Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich witrynie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy mieć przystęp do świetnych gratisów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale przyciągająca uwagę stylistyka Blood Suckers

Ta gra w swojej esencji głównie odwołuje się do Horror co jest unikalnym identyfikatorem reprezentacyjnym NetEnt. Jest to zresztą dosyć powszechna symbolika, dlatego lwia cześć fanów automatów będzie czuła się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po paru etapach wprost nie sposób wyrzucić ją z głowy. Efekty audialne jakie sekundują nam w ciągu gry są fajne i nie szarpią nam uszu jak to się odbywa w przypadku paru dalszych tytułów.

Blood Suckers podczas gry wykorzystuje 5 role i 25 linii wypłat. Mocno możliwe, że to jest istotnie jednym z motywów tak istotnego sukcesu tej gry. Niemała liczba linii wypłat rzutuje bowiem na względnie liczbe zwycięstwa. Jest to również własność wielokrotnie odnotowywana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum albo pod recenzją – zostaje wspomniana nazwa Blood Suckers. Drugą nieustannie napomykaną sprawą jest zaś niemały pułap jeśli chodzi o najwyższy poziom stawianego zakładu. Ten tymczasem ustanowiony jest na €2.5.

Korzystne warunki i ogromne prawdopodobieństwa wygranych w Blood Suckers

Blood Suckers naturalnie nie jest w stanie się obyć ponadto bez jackpotów i wspomnianych już poprzednio gratisów. Możliwe, że to formalność, ale lepiej mimo wszystko zaakcentuję, że Blood Suckers naprawdę posiada No jackpoty. Te, wespół z interesującym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, umożliwia wygranie naprawdę dużych finansów, przy odrobinie farta nie wydając zbytnio dużo gotówki na zakłady!

Wcześniej notowałem o kilku różnorodnych zaletach gry Blood Suckers. Każda tych właściwości mogłaby być przypuszczalnie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako użytkownik wskażesz dokładnie Blood Suckers, a nie produkt konkurencji. Mnie samemu nielekko zdecydować, która właściwość jest tą sztandarową, a więc nie będę także dyktował selekcji tobie.