Black Ice – moja opinia o tej pasjonującej grze automatowej

4.7 /5
100% do 200 EUR Play Now

W jaki sposób zbudować jak najpopularniejszą grę slotową, jest zadaniem każdego producenta. Inspiratorzy gry Black Ice bez wątpienia sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich gra odniesie taki sukces. Gdyby ich zagadnąć, co uważają za najważniejszy motyw sukcesu swojej gry, sądzę, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast postaram się trochę bardziej zanalizować tą grę i przemyśleć się w czym spoczywa jej sukces. Zachęcam więc do przewertowania tego niedługiego opisu.

Black Ice to gra utworzona przez Realistic. Nie jest to ich początkowy wytwór, więc zapewne mogłeś już do tej pory usłyszeć o tej marce. Ich inne sloty także okazały się znane, jakkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu co Black Ice. Gra została stworzona w szczególności na korzyść witryny NetBet. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zetknąć się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać przystęp do najlepszych premii, podobnych do 100% do 200 EUR.

Zwyczajna, ale absorbująca tematyka Black Ice

Ta gra w swojej tematyce szczególnie odwołuje się do Fun co jest indywidualnym symbolem reprezentacyjnym Realistic. Jest to jednak relatywnie powszechna tematyka, więc gros miłośników automatów będzie czuła się swojsko. Muzyka jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po kilku turach wręcz ciężko wyrzucić ją z głowy. Efekty dźwiękowe jakie akompaniują nam podczas rozgrywki są miłe i nie rozdrażniają nam uszu jak to się odbywa w kwestii paru innych produktów.

Black Ice podczas rozgrywki wykorzystuje 5 bębnów i 10 linii wypłat. Istotnie prawdopodobne, że to jest akurat jednym z czynników tak ogromnego sukcesu tej gry. Duża ilość linii wypłat rzutuje bowiem na stosunkowo pospolite triumfy. Jest to dodatkowo cecha wielokrotnie odnotowywana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod publikacją – pada określenie Black Ice. Drugą najczęściej sygnalizowaną materią jest z kolei niemały próg jeśli idzie o maksymalny poziom stawianego zakładu. Ten zaś umieszczony został na €10.

Dochodowe uwarunkowania i ogromne perspektywy nagród w Black Ice

Black Ice oczywiście nie jest w stanie się obejść ponadto bez jackpotów i przytaczanych już powyżej gratisów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej mimo wszystko podkreślę, że Black Ice naprawdę posiada No jackpoty. Te, równocześnie z interesującym gratisem którym jest 100% do 200 EUR, pozwala na zyskanie istotnie pokaźnych funduszy, przy odrobinie pomyślności nie wydając nazbyt wiele pieniędzy na zakłady!

Wyżej rozpisywałem się o wielu rozmaitych plusach slotu Black Ice. Każda tych cech mogłaby być teoretycznie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako gracz obierzesz dokładnie Black Ice, a nie wyrób konkurencji. Mnie osobiście ciężko postanowić, która właściwość jest tą główną, a więc nie będę również dyktował selekcji tobie.