Big Wheel – moja ocena o tej pasjonującej grze automatowej

3.8 /5
100% do 200 EUR Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najsłynniejszą grę slotową, jest zadaniem każdego twórcy. Autorzy slotu Big Wheel najprawdopodobniej sami zresztą nie byli świadomi, że ich program podbije świat. Gdyby ich podpytać, co sądzę za najważniejszy motor sukcesu swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast zrobię wszystko, by nieco bliżej prześwietlić tą grę i zastanowić się w czym spoczywa jej wzlost. Zachęcam więc do przeczytania tego lakonicznego tekstu.

Big Wheel to gra stworzona przez Realistic. Nie jest to ich debiutancki twór, toteż pewnie mogłeś już uprzednio przeczytać o tej firmie. Ich inne automaty też stały się popularne, aczkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu co Big Wheel. Gra została wytworzona przeważnie na korzyść kasyna NetBet. To właśnie najkorzystniej na ich witrynie zetknąć się z tym slotem, gdzie będziemy posiadać dojście do najdroższych bonusów, podobnych do 100% do 200 EUR.

Zwyczajna, ale wywołująca zainteresowanie stylistyka Big Wheel

Ta gra w swojej tematyce głównie bazuje na Gambling co jest indywidualnym symbolem charakterystycznym Realistic. Jest to jednak dosyć powszechna tematyka, dlatego lwia cześć wielbicieli gier hazardowych będzie miała się znajomo. Kompozycja muzyczna jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po paru turach wręcz ciężko uwolnić się od niej. Efekty audialne jakie akompaniują nam w czasie gry są fajne i nie irytują nam uszu jak to się dokonuje w wypadku kilku różnych gier.

Big Wheel podczas rozgrywki używa 3 kołowrotków i N/A linii wypłat. Istotnie przypuszczalne, że to jest właśnie jednym z motorów tak dużego sukcesu tej gry. Znaczna suma paylinesów przekłada się bowiem na względnie częste powodzenia. Jest to również właściwość wielokrotnie nadmieniana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod recenzją – zostaje wspomniana określenie Big Wheel. Kolejną wielokrotnie wzmiankowaną kwestią jest zaś wielki pułap jeśli idzie o graniczy stopień obstawianego zakładu. Ten zaś ulokowany jest na €1.

Dochodowe warunki i zawrotne prawdopodobieństwa zwycięstw w Big Wheel

Big Wheel oczywiście nie może się obyć dodatkowo bez jackpotów i wspomnianych już przedtem premii. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednak zaznaczę, że Big Wheel rzeczywiście ma No jackpoty. Te, wespół z zachęcającym gratisem którym jest 100% do 200 EUR, pozwala na zdobycie istotnie pokaźnych pieniędzy, przy kapce szczęścia nie wydatkując zbyt sporo gotówki na zakłady!

Wyżej notowałem o wielu rozmaitych walorach automatu Big Wheel. Każda tych właściwości może być teoretycznie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako hazardzista wybierzesz właśnie Big Wheel, a nie produkt konkurencji. Mnie osobiście niełatwo rozstrzygnąć, jaka właściwość jest tą główną, zatem nie będę też wskazywał selekcji tobie.