Big Bad Wolf – moja opinia o tej interesującej grze slotowej

4.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wymyślić jak najlepszą grę slotową, jest zagadką każdego twórcy. Inspiratorzy slotu Big Bad Wolf zapewne sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich gra tak bardzo się uda. Gdyby ich zagadnąć, co uważają za główny motyw sukcesu swojej gry, sądzę, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś zrobię wszystko, by nieco bliżej przestudiować tą grę i pomyśleć się w czym znajduje się jej pomyślność. Nakłaniam dlatego do przewertowania tego zwięzłego artykuły.

Big Bad Wolf to gra wymyślona przez Quickspin. Nie jest to ich debiutancki wytwór, dlatego zapewne mogłeś już uprzednio usłyszeć o tej nazwie. Ich pozostałe gry też stały się modne, choć zdecydowanie nie w takim stopniu co Big Bad Wolf. Gra została stworzona w szczególności na potrzeby witryny Casino.com. To właśnie najoptymalniej na ich stronie zetknąć się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać przystęp do najdroższych bonusów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale absorbująca estetyka Big Bad Wolf

Ta gra w swojej esencji przede wszystkim bazuje na Fairy Tale co jest charakterystycznym atrybutem reprezentacyjnym Quickspin. Jest to raczej dosyć popularna tematyka, dlatego gros amatorów automatów będzie czuła się swojsko. Kompozycja muzyczna jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po paru turach wprost nie sposób pozbyć się jej z głowy. Efekty audialne jakie akompaniują nam w trakcie zmaganie są przyjemne i nie drażnią nam uszu jak to się odbywa w kwestii wielu innych produktów.

Big Bad Wolf w momencie gry wykorzystuje 5 kołowrotków i 25 paylinesów. Dalece przypuszczalne, że to jest akurat jednym z motorów tak ogromnego sukcesu tej gry. Duża suma paylinesów rzutuje bowiem na całkiem wielokrotne triumfy. Jest to również własność zawsze nadmieniana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum albo pod artykułem – pada tytuł Big Bad Wolf. Kolejną często wzmiankowaną materią jest zaś niemały próg jeśli chodzi o graniczy szczebel stawianego zakładu. Ten z kolei usytuowany został na €25.

Dochodowe warunki i ogromne prawdopodobieństwa nagród w Big Bad Wolf

Big Bad Wolf oczywiście nie jest w stanie się obejść również bez jackpotów i wymienianych już poprzednio gratisów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednak uwydatnię, że Big Bad Wolf rzeczywiście posiada No jackpoty. Te, wraz z interesującym bonusem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, dopuszcza zdobycie istotnie dużych finansów, przy krztynie farta nie wydając zanadto wiele pieniędzy na zakłady!

Wyżej rozpisywałem się o paru różnorodnych zaletach slotu Big Bad Wolf. Każda tych wartości może być przypuszczalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako klient wskażesz dokładnie Big Bad Wolf, a nie slot konkurencji. Mnie osobiście niełatwo postanowić, która cecha jest tą główną, a więc nie będę również dyktował selekcji tobie.