Bai Shi – nasza wizja o tej fascynującej grze automatowej

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wymyślić jak najsłynniejszą grę automatową, jest celem każdego twórcy. Pomysłodawcy slotu Bai Shi zapewne sami nawet nie zdawali sobie sprawy, że ich twór odniesie taki sukces. Gdyby ich podpytać, co sądzę za podstawowy motyw pomyślności swojej gry, mniemam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem zrobię wszystko, by trochę bliżej zanalizować tą grę i zastanowić się w czym tai się jej wzlost. Nakłaniam więc do przeczytania tego zwięzłego artykuły.

Bai Shi to gra wymyślona przez Playtech. Nie jest to ich pierwszy twór, więc przypuszczalnie mogłeś już uprzednio przeczytać o tej nazwie. Ich pozostałe sloty również stały się znane, jakkolwiek zdecydowanie nie w takim stopniu co Bai Shi. Gra została wyprodukowana głównie na użytek witryny Casino.com. To dokładnie najoptymalniej na ich witrynie zetknąć się z tym slotem, gdzie będziemy posiadać dostęp do najlepszych bonusów, jak na przykład 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale wywołująca zainteresowanie tematyka Bai Shi

Ta gra w swojej esencji w głównej mierze bazuje na Asia co jest swego rodzaju atrybutem rozpoznawczym Playtech. Jest to jednak relatywnie pospolita symbolika, więc większość amatorów gier hazardowych będzie miała się swojsko. Muzyka jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku rozgrywkach po prostu ciężko pozbyć się jej z głowy. Efekty akustyczne jakie towarzyszą nam podczas rozgrywki są fajne i nie rozdrażniają nam uszu jak to się zdarza w przypadku większości innych gier.

Bai Shi w momencie gry kręci 5 role i 40 paylinesów. Wiele możliwe, że to jest właśnie jednym z motywów tak kolosalnego powodzenia tej gry. Znaczna liczba paylinesów ma wpływ bowiem na względnie pospolite wygrane. Jest to dodatkowo właściwość nieustannie nadmieniana, gdy gdzieś w Internecie – na forum albo pod recenzją – zostaje wspomniana nazwa Bai Shi. Kolejną nieustannie napomykaną materią jest z kolei znaczny pułap jeśli chodzi o najwyższy poziom obstawianego zakładu. Ten z kolei usytuowany został na €25.

Opłacalne uwarunkowania i ogromne perspektywy triumfów w Bai Shi

Bai Shi oczywiście nie jest w stanie się zadowolić również bez jackpotów i wymienianych już poprzednio premii. Być może to oczywistość, ale lepiej jednakże podkreślę, że Bai Shi rzeczywiście używa No jackpoty. Te, wespół z fascynującym gratisem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na wygranie faktycznie dużych funduszy, przy krztynie pomyślności nie wydatkując zbyt sporo pieniędzy na zakłady!

Wyżej pisałem o wielu rozlicznych zaletach automatu Bai Shi. Każda tych cech może być potencjalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako użytkownik upatrzysz sobie dokładnie Bai Shi, a nie wyrób konkurencji. Mnie osobiście ciężko zawyrokować, jaka cecha jest tą najlepszą, a więc nie będę również nakazywał selekcji tobie.