Atlantis Queen – nasza opinia o tej zajmującej grze slotowej

4.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykonać jak najpopularniejszą grę automatową, jest zadaniem każdego producenta. Inspiratorzy slotu Atlantis Queen najprawdopodobniej sami nawet nie byli świadomi, że ich gra podbije świat. Gdyby ich zagadnąć, co biorą za najistotniejszy bodziec powodzenia swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś dołożę starań, aby nieco bardziej przeanalizować tą grę i rozpatrzyć się w którym miejscu znajduje się jej sukces. Nakłaniam dlatego do odczytania tego niedługiego artykuły.

Atlantis Queen to gra stworzona przez Playtech. Nie jest to ich inicjalny twór, zatem pewnie mogłeś już wcześniej dowiedzieć się o tej nazwie. Ich inne gry także okazały się modne, jakkolwiek zdecydowanie nie w takim stopniu jak Atlantis Queen. Gra została stworzona przeważnie na potrzeby kasyna Casino.com. To właśnie najlepiej na ich witrynie zaznajomić się z tym dziełem, gdzie będziemy mieć dojście do bardzo dobrych premii, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale wywołująca zainteresowanie konwencja Atlantis Queen

Ta gra w swojej symbolice szczególnie bazuje na Mythology co jest unikalnym symbolem rozpoznawczym Playtech. Jest to skądinąd relatywnie pospolita tematyka, dlatego gros fanów slotów będzie miała się znajomo. Muzyka jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po paru turach wprost nie sposób pozbyć się jej z głowy. Efekty audialne jakie pomagają nam w trakcie gry są sympatyczne i nie irytują nam uszu jak to się odbywa w kwestii wielu dalszych produktów.

Atlantis Queen podczas gry wykorzystuje 5 kołowrotków i 25 linii wypłat. Dalece prawdopodobne, że to jest akurat jednym z motorów tak istotnego powodzenia tej gry. Niemała suma linii wypłat oddziałuje bowiem na całkiem pospolite triumfy. Jest to także wartość stale odnotowywana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod recenzją – pada nazwa Atlantis Queen. Drugą najczęściej sygnalizowaną sprawą jest z kolei znaczny próg jeśli chodzi o najwyższy szczebel stawianego zakładu. Ten natomiast ulokowany został na €5.

Korzystne uwarunkowania i potężne prawdopodobieństwa nagród w Atlantis Queen

Atlantis Queen naturalnie nie jest w stanie się obejść ponadto bez jackpotów i przytaczanych już poprzednio bonusów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednak podkreślę, że Atlantis Queen rzeczywiście używa No jackpoty. Te, wraz z nęcącym gratisem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na wygranie faktycznie niebagatelnych finansów, przy krztynie szczęścia nie wydając zbyt dużo pieniędzy na zakłady!

Wyżej rozpisywałem się o kilku przeróżnych plusach automatu Atlantis Queen. Każda tych cech może być teoretycznie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako hazardzista obierzesz dokładnie Atlantis Queen, a nie produkt konkurencji. Mnie osobiście nielekko rozstrzygnąć, która cecha jest tą sztandarową, zatem nie będę także nakazywał wyboru tobie.