Astro Babes – moja ocena o tej interesującej grze slotowej

5.0 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

W jaki sposób wykreować jak najmodniejszą grę slotową, jest zagadką każdego twórcy. Autorzy gry Astro Babes z pewnością sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich twór tak bardzo się uda. Gdyby ich zapytać, co sądzę za podstawowy motyw powodzenia swojej gry, mniemam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś postaram się trochę bardziej przestudiować tą grę i przemyśleć się w którym miejscu spoczywa jej wzlost. Zachęcam więc do odczytania tego zwięzłego opisu.

Astro Babes to gra stworzona przez Playtech. Nie jest to ich pierwszy twór, zatem zapewne mogłeś już wcześniej przeczytać o tej nazwie. Ich inne gry również stały się znane, chociaż wyraźnie nie w takim stopniu co Astro Babes. Gra została wytworzona przede wszystkim na potrzeby witryny BGO. To właśnie najoptymalniej na ich witrynie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy mieć dojście do bardzo dobrych bonusów, takich jak 11 no deposit free spins on selected slots.

Nieskomplikowana, ale zapadająca w pamięć estetyka Astro Babes

Ta gra w swojej symbolice przede wszystkim odwołuje się do Fantasy co jest indywidualnym atrybutem typowym dla Playtech. Jest to jednak dosyć rozpowszechniona symbolika, więc lwia cześć fanów slotów będzie miała się swojsko. Muzyka jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po kilku rundach wprost trudno uwolnić się od niej. Efekty foniczne jakie sekundują nam podczas gry są przyjemne i nie szarpią nam uszu jak to się dzieje w przypadku większości różnych publikacji.

Astro Babes w czasie gry używa 5 role i 100 paylinesów. Mocno przypuszczalne, że to jest istotnie jednym z motywów tak ogromnego powodzenia tej gry. Niemała suma paylinesów przekłada się bowiem na stosunkowo pospolite triumfy. Jest to ponadto właściwość wielokrotnie przypominana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod artykułem – pada nazwa Astro Babes. Następną wielokrotnie wspominaną rzeczą jest zaś niemały limit jeśli chodzi o ostateczny stopień obstawianego zakładu. Ten natomiast umieszczony jest na €5.

Korzystne warunki i ogromne prawdopodobieństwa nagród w Astro Babes

Astro Babes ma się rozumieć nie może się zadowolić także bez jackpotów i wspomnianych już wcześniej gratisów. Być może to formalność, ale lepiej jednakże zaakcentuję, że Astro Babes naprawdę używa No jackpoty. Te, wespół z interesującym gratisem jakim jest 11 no deposit free spins on selected slots, daje szansę na zyskanie faktycznie poważnych pieniędzy, przy odrobince szczęścia nie wydatkując zbyt wiele gotówki na zakłady!

Wyżej mówiłem o wielu rozlicznych przymiotach gry Astro Babes. Każda tych wartości może być potencjalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako gracz upatrzysz sobie dokładnie Astro Babes, a nie produkt konkurencji. Mnie osobiście trudno rozstrzygnąć, która cecha jest tą pierwszorzędną, a więc nie będę również wskazywał wyboru tobie.