Asgardian Stones – moja ocena o tej interesującej grze automatowej

3.5 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

To jak zbudować jak najpopularniejszą grę slotową, jest zagadką każdego twórcy. Inspiratorzy automatu Asgardian Stones zapewne sami nawet nie spodziewali się, że ich twór zyska taką sławę. Gdyby ich zagadnąć, co odbierają za główny bodziec sukcesu swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś spróbuję ciut bliżej obadać tą grę i rozpatrzyć się gdzie tkwi jej powodzenie. Zachęcam dlatego do przeczytania tego niedługiego utworu.

Asgardian Stones to gra wymyślona przez NetEnt. Nie jest to ich początkowy produkt, dlatego pewnie mogłeś już uprzednio dowiedzieć się o tej marce. Ich pozostałe gry także okazały się rozchwytywan, aczkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu co Asgardian Stones. Gra została wytworzona głównie na korzyść strony Mr Green. To właśnie najlepiej na ich witrynie zaznajomić się z tym tytułem, gdzie będziemy mieć dostęp do bardzo dobrych gratisów, przypominających do 100 € i 100 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale wywołująca zainteresowanie stylistyka Asgardian Stones

Ta gra w swojej esencji szczególnie bazuje na Sci-Fi co jest unikalnym identyfikatorem rozpoznawczym NetEnt. Jest to raczej relatywnie popularna symbolika, dlatego większość amatorów automatów będzie miała się znajomo. Muzyka jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po kilku turach po prostu niełatwo uwolnić się od niej. Efekty akustyczne jakie sekundują nam w trakcie zmaganie są przyjemne i nie szarpią nam uszu jak to się odbywa w kwestii paru innych gier.

Asgardian Stones podczas rozgrywki obraca 5 bębnów i 20 paylinesów. Wiele przypuszczalne, że to jest istotnie jednym z motywów tak istotnego sukcesu tej gry. Znaczna ilość paylinesów rzutuje bowiem na całkiem wielokrotne wygrane. Jest to ponadto własność wielokrotnie wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum lub pod recenzją – zostaje wspomniana tytuł Asgardian Stones. Drugą nieustannie wspominaną rzeczą jest zaś znaczny próg jeśli chodzi o rekordowy szczebel stawianego zakładu. Ten tymczasem usytuowany jest na €50.

Dochodowe warunki i duże sposobności nagród w Asgardian Stones

Asgardian Stones ma się rozumieć nie może się obejść dodatkowo bez jackpotów i przytaczanych już poprzednio bonusów. Zapewne to oczywistość, ale lepiej jednakże wyróżnię to, że Asgardian Stones istotnie ma No jackpoty. Te, równocześnie z interesującym gratisem jakim jest do 100 € i 100 darmowych spinów, dopuszcza zdobycie faktycznie dużych finansów, przy krztynie szczęścia nie wydatkując zbyt wiele pieniędzy na zakłady!

Powyżej rozpisywałem się o paru rozmaitych pozytywach automatu Asgardian Stones. Każda tych wartości może być przypuszczalnie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako hazardzista wskażesz dokładnie Asgardian Stones, a nie towar konkurencji. Mnie samemu nielekko postanowić, która właściwość jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę także dyktował wyboru tobie.