Archangels Salvation – nasza ocena o tej zajmującej grze automatowej

4.1 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykreować jak najlepszą grę slotową, jest dylematem każdego producenta. Kreatorzy automatu Archangels Salvation zapewne sami zresztą nie byli świadomi, że ich twór zyska taką sławę. Gdyby ich spytać, co biorą za najistotniejszy bodziec sukcesu swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem postaram się trochę bliżej przeanalizować tą grę i zastanowić się w którym miejscu tai się jej sukces. Zachęcam dlatego do przewertowania tego zwięzłego tekstu.

Archangels Salvation to gra utworzona przez NetEnt. Nie jest to ich inicjalny produkt, więc zapewne mogłeś już wcześniej dowiedzieć się o tej firmie. Ich inne gry też okazały się znane, choć wyraźnie nie w takim stopniu jak Archangels Salvation. Gra została wyprodukowana przeważnie na potrzeby strony Casino.com. To właśnie najlepiej na ich witrynie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy mieć dostęp do najlepszych premii, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale przyciągająca uwagę stylistyka Archangels Salvation

Ta gra w swojej esencji przede wszystkim bazuje na Sci-Fi co jest indywidualnym znakiem charakterystycznym NetEnt. Jest to zresztą relatywnie powszechna tematyka, dlatego gros miłośników gier hazardowych będzie czuła się znajomo. Muzyka jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku etapach po prostu ciężko pozbyć się jej z głowy. Efekty akustyczne jakie pomagają nam podczas gry są relaksujące i nie podrażniają nam uszu jak to się dokonuje w razie wielu różnych produktów.

Archangels Salvation w czasie gry używa 6 bębnów i 100 paylinesów. Bardzo przypuszczalne, że to jest istotnie jednym z motywów tak kolosalnego sukcesu tej gry. Pokaźna liczba linii wypłat ma wpływ bowiem na relatywnie pospolite wygrane. Jest to również wartość stale wspominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod publikacją – zostaje wspomniana nazwa Archangels Salvation. Drugą najczęściej napomykaną sprawą jest z kolei znaczny pułap jeśli idzie o graniczy szczebel stawianego zakładu. Ten tymczasem usytuowany został na €100.

Dochodowe uwarunkowania i wielkie perspektywy wygranych w Archangels Salvation

Archangels Salvation oczywiście nie jest w stanie się obyć dodatkowo bez jackpotów i przytaczanych już przedtem premii. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej wszelako zaakcentuję, że Archangels Salvation rzeczywiście posiada No jackpoty. Te, wraz z fascynującym bonusem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, dopuszcza zdobycie naprawdę niemałych funduszy, przy odrobinie uśmiechu losu nie wydatkując zanadto sporo bilionu na zakłady!

Wcześniej wspomniałem o wielu rozmaitych przymiotach slotu Archangels Salvation. Każda tych właściwości może być potencjalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako gracz wskażesz właśnie Archangels Salvation, a nie produkt konkurencji. Mnie osobiście trudno zdecydować, która właściwość jest tą najlepszą, a więc nie będę również dyktował selekcji tobie.