Arabian Nights – moja wizja o tej pociągającej grze slotowej

4.2 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykonać jak najpopularniejszą grę slotową, jest zadaniem każdego producenta. Kreatorzy gry Arabian Nights zapewne sami nawet nie byli świadomi, że ich program odniesie taki sukces. Gdyby ich podpytać, co biorą za najistotniejszy motor powodzenia swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast dołożę starań, aby ciut bliżej przestudiować tą grę i rozpatrzyć się w którym miejscu spoczywa jej pomyślność. Zachęcam dlatego do przeczytania tego krótkiego tekstu.

Arabian Nights to gra stworzona przez NetEnt. Nie jest to ich inicjalny twór, zatem zapewne mogłeś już przedtem dowiedzieć się o tej nazwie. Ich pozostałe sloty także okazały się modne, chociaż bez wątpienia nie w takim stopniu jak Arabian Nights. Gra została zrealizowana przede wszystkim na użytek kasyna Casino.com. To dokładnie najoptymalniej na ich witrynie zetknąć się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać dojście do bardzo dobrych bonusów, przypominających 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale przyciągająca uwagę stylistyka Arabian Nights

Ta gra w swojej tematyce głównie bazuje na Fairy Tale co jest swego rodzaju atrybutem charakterystycznym NetEnt. Jest to zresztą dosyć popularna symbolika, dlatego gros wielbicieli automatów będzie miała się jak w domu. Kompozycja muzyczna jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po kilku rozgrywkach po prostu ciężko uwolnić się od niej. Efekty audialne jakie akompaniują nam podczas gry są przyjemne i nie podrażniają nam uszu jak to się dokonuje w przypadku wielu różnych publikacji.

Arabian Nights w czasie rozgrywki wykorzystuje 5 kołowrotków i 10 paylinesów. Bardzo możliwe, że to jest istotnie jednym z motywów tak kolosalnego sukcesu tej gry. Spora suma linii wypłat rzutuje bowiem na dosyć pospolite wygrane. Jest to ponadto własność najczęściej wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na forum lub pod recenzją – pada nazwa Arabian Nights. Następną najczęściej napomykaną sprawą jest z kolei znaczny próg jeśli idzie o graniczy stopień stawianego zakładu. Ten zaś usytuowany został na €1.

Zyskowne uwarunkowania i potężne możliwości wygranych w Arabian Nights

Arabian Nights ma się rozumieć nie jest w stanie się zadowolić także bez jackpotów i przytaczanych już wcześniej premii. Zapewne to formalność, ale lepiej jednak uwydatnię, że Arabian Nights faktycznie używa Yes jackpoty. Te, wraz z nęcącym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, dopuszcza zdobycie rzeczywiście poważnych finansów, przy odrobinie pomyślności nie wydatkując zbytnio dużo zarobków na zakłady!

Wcześniej notowałem o paru rozlicznych walorach slotu Arabian Nights. Każda tych właściwości może być potencjalnie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako hazardzista wybierzesz właśnie Arabian Nights, a nie tytuł konkurencji. Mnie samemu nielekko zawyrokować, jaka cecha jest tą pierwszorzędną, a więc nie będę także wskazywał wyboru tobie.