American Dad – nasza opinia o tej pasjonującej grze slotowej

3.8 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

W jaki sposób stworzyć jak najlepszą grę automatową, jest celem każdego producenta. Kreatorzy slotu American Dad bez wątpienia sami nawet nie byli świadomi, że ich twór odniesie taki sukces. Gdyby ich spytać, co biorą za najistotniejszy motor sukcesu swojej gry, mniemam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem postaram się ciut bardziej zanalizować tą grę i przemyśleć się w którym miejscu spoczywa jej pomyślność. Zapraszam dlatego do przewertowania tego krótkiego tekstu.

American Dad to gra utworzona przez Playtech. Nie jest to ich pierwszy twór, dlatego przypuszczalnie mogłeś już uprzednio dowiedzieć się o tej marce. Ich pozostałe gry również okazały się modne, jakkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu co American Dad. Gra została wyprodukowana w szczególności na użytek strony BGO. To dokładnie najlepiej na ich witrynie zapoznać się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać dojście do najdroższych gratisów, podobnych do 22 no deposit free spins on selected slots.

Prosta, ale przyciągająca uwagę konwencja American Dad

Ta gra w swojej symbolice szczególnie opiera się na Cartoons co jest unikalnym znakiem charakterystycznym Playtech. Jest to zresztą dość pospolita symbolika, dlatego lwia cześć amatorów slotów będzie czuła się swojsko. Muzyka jest interesująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku rundach wprost niełatwo odpędzić ją od siebie. Efekty audialne jakie sekundują nam w ciągu zmaganie są relaksujące i nie rozdrażniają nam uszu jak to się dokonuje w wypadku większości innych gier.

American Dad w momencie rozgrywki obraca 5 role i 40 linii wypłat. Dalece prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z powodów tak kolosalnego sukcesu tej gry. Spora suma paylinesów przekłada się bowiem na względnie pospolite wygrane. Jest to też właściwość zawsze wspominana, gdy gdzieś w Internecie – na forum albo pod artykułem – zostaje wspomniana nazwa American Dad. Następną nieustannie wzmiankowaną sprawą jest z kolei niemały pułap jeśli idzie o najwyższy szczebel obstawianego zakładu. Ten z kolei usytuowany jest na €25.

Korzystne warunki i zawrotne prawdopodobieństwa triumfów w American Dad

American Dad oczywiście nie jest w stanie się obyć również bez jackpotów i wspomnianych już wcześniej gratisów. Być może to formalność, ale lepiej wszelako wyróżnię to, że American Dad faktycznie używa No jackpoty. Te, równocześnie z interesującym gratisem jakim jest 22 no deposit free spins on selected slots, dopuszcza zyskanie rzeczywiście pokaźnych pieniędzy, przy kapce pomyślności nie wydając zbytnio wiele pieniędzy na zakłady!

Wcześniej mówiłem o paru rozlicznych pozytywach slotu American Dad. Każda tych wartości może być potencjalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako klient wskażesz właśnie American Dad, a nie tytuł konkurencji. Mnie osobiście trudno zdecydować, która cecha jest tą podstawową, a więc nie będę też dyktował selekcji tobie.