Age of the Gods – moja wizja o tej fascynującej grze slotowej

5.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak zbudować jak najlepszą grę slotową, jest zadaniem każdego wytwórcy. Pomysłodawcy automatu Age of the Gods zapewne sami zresztą nie spodziewali się, że ich gra podbije świat. Gdyby ich podpytać, co biorą za podstawowy motyw pomyślności swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś postaram się nieco bliżej obadać tą grę i rozpatrzyć się w którym miejscu znajduje się jej powodzenie. Zapraszam dlatego do odczytania tego krótkiego opisu.

Age of the Gods to gra stworzona przez Playtech. Nie jest to ich początkowy produkt, dlatego niewykluczone, że mogłeś już przedtem przeczytać o tej marce. Ich pozostałe gry również stały się popularne, chociaż zdecydowanie nie w takim stopniu jak Age of the Gods. Gra została wyprodukowana głównie na korzyść witryny Casino.com. To dokładnie najoptymalniej na ich witrynie zaznajomić się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać dojście do bardzo dobrych bonusów, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale wywołująca zainteresowanie konwencja Age of the Gods

Ta gra w swojej esencji głównie bazuje na Mythology co jest swego rodzaju symbolem typowym dla Playtech. Jest to skądinąd dosyć powszechna tematyka, dlatego lwia cześć fanów gier hazardowych będzie miała się swojsko. Kompozycja muzyczna jest interesująca i całkiem wpada w ucho. Po paru rundach po prostu ciężko uwolnić się od niej. Efekty akustyczne jakie towarzyszą nam w trakcie rozgrywki są fajne i nie szarpią nam uszu jak to się zdarza w razie większości różnych tytułów.

Age of the Gods podczas gry wykorzystuje 5 bębnów i 25 paylinesów. Wiele możliwe, że to jest akurat jednym z motorów tak istotnego sukcesu tej gry. Duża suma linii wypłat oddziałuje bowiem na stosunkowo wszechobecne zwycięstwa. Jest to dodatkowo wartość wielokrotnie wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na forum lub pod artykułem – zostaje wspomniana nazwa Age of the Gods. Kolejną wielokrotnie wspominaną sprawą jest zaś znaczny próg jeśli chodzi o rekordowy stopień stawianego zakładu. Ten zaś ulokowany jest na €25.

Dochodowe uwarunkowania i potężne możliwości zwycięstw w Age of the Gods

Age of the Gods naturalnie nie jest w stanie się obyć także bez jackpotów i wymienianych już uprzednio gratisów. Możliwe, że to formalność, ale lepiej wszelako zaakcentuję, że Age of the Gods faktycznie ma Yes jackpoty. Te, wraz z zachęcającym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na wygranie naprawdę dużych pieniędzy, przy odrobince farta nie wykładając nadmiernie wiele zarobków na zakłady!

Powyżej wspomniałem o kilku przeróżnych pozytywach slotu Age of the Gods. Każda tych właściwości mogłaby być potencjalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako użytkownik obierzesz właśnie Age of the Gods, a nie towar konkurencji. Mnie samemu nielekko rozstrzygnąć, która właściwość jest tą podstawową, zatem nie będę także narzucał selekcji tobie.