Age of the Gods: Prince of Olympus – nasza wizja o tej pasjonującej grze slotowej

4.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najpopularniejszą grę automatową, jest zagadką każdego wytwórcy. Kreatorzy automatu Age of the Gods: Prince of Olympus z pewnością sami nawet nie byli świadomi, że ich twór podbije świat. Gdyby ich podpytać, co biorą za główny bodziec sukcesu swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś dołożę starań, aby trochę bliżej obadać tą grę i zastanowić się gdzie spoczywa jej powodzenie. Namawiam więc do przeczytania tego krótkiego tekstu.

Age of the Gods: Prince of Olympus to gra stworzona przez Playtech. Nie jest to ich początkowy wytwór, więc pewnie mogłeś już do tej pory przeczytać o tej firmie. Ich inne gry także stały się rozchwytywan, choć zdecydowanie nie w takim stopniu jak Age of the Gods: Prince of Olympus. Gra została zrealizowana głównie na korzyść witryny Casino.com. To dokładnie najoptymalniej na ich witrynie zapoznać się z tym slotem, gdzie będziemy mieć dostęp do świetnych bonusów, jak na przykład 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale przyciągająca uwagę konwencja Age of the Gods: Prince of Olympus

Ta gra w swojej esencji głównie bazuje na Mythology co jest charakterystycznym symbolem charakterystycznym Playtech. Jest to skądinąd stosunkowo popularna tematyka, dlatego większość wielbicieli slotów będzie czuła się znajomo. Kompozycja muzyczna jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku rozgrywkach wprost ciężko pozbyć się jej z głowy. Efekty audialne jakie sekundują nam w czasie zmaganie są miłe i nie rozdrażniają nam uszu jak to się dokonuje w wypadku wielu dalszych publikacji.

Age of the Gods: Prince of Olympus w momencie gry wykorzystuje 5 kołowrotków i 25 paylinesów. Bardzo prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z powodów tak wielkiego powodzenia tej gry. Niemała ilość linii wypłat przekłada się bowiem na stosunkowo pospolite triumfy. Jest to ponadto własność najczęściej wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod publikacją – pada określenie Age of the Gods: Prince of Olympus. Następną nieustannie sygnalizowaną rzeczą jest z kolei wysoki pułap jeśli chodzi o ostateczny poziom stawianego zakładu. Ten tymczasem ulokowany jest na €1.

Zyskowne uwarunkowania i wielkie możliwości triumfów w Age of the Gods: Prince of Olympus

Age of the Gods: Prince of Olympus ma się rozumieć nie może się obejść poza tym bez jackpotów i wspomnianych już wcześniej bonusów. Możliwe, że to formalność, ale lepiej wszelako zaakcentuję, że Age of the Gods: Prince of Olympus istotnie używa Yes jackpoty. Te, wraz z interesującym gratisem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na zyskanie istotnie niebagatelnych finansów, przy odrobince powodzenia nie wykładając nadmiernie wiele pieniędzy na zakłady!

Wcześniej wspomniałem o paru rozlicznych plusach automatu Age of the Gods: Prince of Olympus. Każda tych właściwości może być potencjalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako hazardzista upatrzysz sobie właśnie Age of the Gods: Prince of Olympus, a nie wyrób konkurencji. Mnie osobiście ciężko rozstrzygnąć, jaka właściwość jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę także nakazywał wyboru tobie.