Age of the Gods: King of Olympus – nasza ocena o tej zajmującej grze slotowej

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najmodniejszą grę automatową, jest zagadką każdego wytwórcy. Autorzy slotu Age of the Gods: King of Olympus bez wątpienia sami zresztą nie byli świadomi, że ich gra podbije świat. Gdyby ich podpytać, co sądzę za główny bodziec pomyślności swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś spróbuję nieco bardziej przeanalizować tą grę i zastanowić się w czym spoczywa jej sukces. Nakłaniam dlatego do przewertowania tego lakonicznego tekstu.

Age of the Gods: King of Olympus to gra wymyślona przez Playtech. Nie jest to ich inicjalny produkt, więc niewykluczone, że mogłeś już dawniej dowiedzieć się o tej firmie. Ich pozostałe sloty również okazały się rozchwytywan, chociaż ewidentnie nie w takim stopniu jak Age of the Gods: King of Olympus. Gra została wyprodukowana przede wszystkim na potrzeby strony Casino.com. To właśnie najlepiej na ich stronie zaznajomić się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać dojście do najlepszych premii, przypominających 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale zapadająca w pamięć stylistyka Age of the Gods: King of Olympus

Ta gra w swojej myśli przewodniej w głównej mierze bazuje na Mythology co jest unikalnym symbolem reprezentacyjnym Playtech. Jest to jednak dosyć powszechna symbolika, dlatego większość miłośników automatów będzie miała się znajomo. Ilustracja muzyczna jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po paru etapach wprost nie sposób wyrzucić ją z głowy. Efekty dźwiękowe jakie pomagają nam podczas rozgrywki są przyjemne i nie rozdrażniają nam uszu jak to się odbywa w przypadku paru innych produktów.

Age of the Gods: King of Olympus w momencie gry używa 5 kołowrotków i 25 paylinesów. Bardzo prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z motywów tak wielkiego sukcesu tej gry. Spora ilość linii wypłat rzutuje bowiem na względnie częste triumfy. Jest to również wartość nieustannie odnotowywana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod publikacją – zostaje wspomniana tytuł Age of the Gods: King of Olympus. Drugą najczęściej napomykaną materią jest zaś niemały próg jeśli idzie o maksymalny poziom obstawianego zakładu. Ten natomiast ulokowany jest na €5.

Dochodowe uwarunkowania i potężne perspektywy wygranych w Age of the Gods: King of Olympus

Age of the Gods: King of Olympus oczywiście nie może się zadowolić także bez jackpotów i wymienianych już poprzednio premii. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednakże zaakcentuję, że Age of the Gods: King of Olympus istotnie ma Yes jackpoty. Te, razem z zachęcającym gratisem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na wygranie rzeczywiście dużych pieniędzy, przy odrobince pomyślności nie wydatkując nazbyt sporo zarobków na zakłady!

Wcześniej rozpisywałem się o kilku rozmaitych plusach automatu Age of the Gods: King of Olympus. Każda tych cech może być potencjalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako hazardzista obierzesz właśnie Age of the Gods: King of Olympus, a nie wyrób konkurencji. Mnie samemu trudno zdecydować, jaka właściwość jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę również dyktował wyboru tobie.